Keresés

Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #106 üzenetére

    Na lássuk mit írhatok...

    kényszerűségből nem tudtam írni, szokás szerint igazságtalanság volt, de mind1 ilyen a világ. én nem mondhatom ki a véleményem más kimondhatja rám meg bármi másra.ok értem. :R :R

    Azóta volt egy buli hétvégén most de minek ugy vártam de nagy xar volt.régen mondtam ilyet hands uppos bulira el is jöttünk nem érte beleinvesztálni pénzt.na mind1.ilyen is kell. pedig a bodza megint befigyelt fütyülősből...és most meg akciós lesz osanba megitn veszek.hehe felkészülök következőre. :DD ...csajszimmal ketten megittunk egy üveggel érdekes állapot volt.1 tucat energiaitallal karöltve.ez van alkesz vagyok néha.azt is kell.

    Strand gyanánt alupán voltunk...elég érdekes változatos idő van mostanság nem lehet kiszámítani rendesen mikor érdemes kimenni már.

    Peca még mindig nem volt, talán most hétvégén esélyes mert lejjebb hült az idő, van egy érzésem baba nem rajongana érte. :DDD ...de mindent ki kell próbálni.

    Edzés mosmá csak HB.vel emgy jol kár volt szervezetemet visszaszoktatni rá :O ...whey pro kéne.pénzem szokás szerint lofax.

    Amugy autokázgatok tök jol elvagyok.mostanság egész okés filmek mennek a moziban.de kérem 1500 egy mozijegy tiszta gáz.

    Amugy főzőcskézek egyre finibbeket tegnap pl bolognai spagettit.multkor olyna jo saslikot ettem nem bírtam megenni hát ez van vidéken ilyne adagokat adnak. ;) ..persze azt nem én csináltam.

    Amugy néha uncsizok lehet belekezdek egy ujabb mix készítésbe más nincs gyanánt.

    Ma reggeli kaptam egy ilyne üzit tőle>>"jo reggelt szerelmem"...hmm mondom mikor igy kicsit felfogtma rákérdezek ez így hogy...azt mondja ő akárkinek csak ugy nem ír ilyet...ok leszürtema tanulságot :B ..bizti kell ez nekem :C :C ....de azért jó érzés meg kell tanulnm bizni ujra a nőkben és jó uton haladok.

    53dbos az energiaitalgyüjteményem a szaktopikba be is van linkelve...kb 1 év alatt szal 1 hét/1db a szerzési átlag kb.faintos.

    Hétvégén nem tudom mi lesz buli nem hiszem.....peca vagystrand vagy mind2.

    csőcs..... :DDD

    [link]
    Mit kezdenék én egy ilyen zenés táncos napköziben??..De figyeljé mááá....Nézz rám cucuka és mond a szemebe idiotának nézek ki??idiotának nézek ki cucu??.Lacika most nem alkalmas.......rózsaszín a hajam szerinted vagy narancssárga vagy rózsaszín...há' gondoljá' má' bele....komoly arcok nem mennek a szigetre... :DDD

    nagy nagy az arc a szövege tiszta gizda...de az amg merci se piskota....1000ft.os retro jozsis papucs..600ftos fekete napszemcsi szintén onnan...susnyákos melegítő..kosaras mez...elvis haj...ed hardy henna....és ne legyne kemény.....a nyár videoja. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák