Új hozzászólás Aktív témák

  • d-j

    csendes tag

    válasz Rover623 #10 üzenetére

    Bizony a WD valamit nagyon elrontott, mert bizony volt a mainál fényesebb is volt a csillaga. Őszintén megmondom még mindig döntésképtelen vagyok a WD és a Hitachi közti választás terén...

    Annyi azonban biztos, hogy már használtam korábban WD-ket, s azokkal nem volt gond. A mostaniakat sajnos nem ismerem. A Hitachi-t pláne. Erről a márkáról valahogy mindig az jut az eszembe, hogy az IBM winyók valaha milyen jók voltak, aztán az IBM általi gyártás vége felé meg milyen silányak. Nem tudom valyon a Hitachi-nak mit sikerült kezdenie a valaha szebb napokat is megélt részleggel.

    Szerintem a mai napig a leggyengébb pontja egy számítógépnek a winchester. Ez tény. A maiak pedig valahogy egyre rosszabbak és a Maxtorok után már tényleg elment a kedvem az egésztől. Azért gondoltam megkérdem mi található a nagy nevek gépeiben (Dell, IBM, HP ... stb.), mert az talán sugall valamit. Elvégre akármilyen gépek is, én márkásban még nem láttam winyót dögleni. Ettől persze természetes, hogy előfordul ilyen.

    Rá kellett jönnöm azonban, hogy manapság a nagy nevek a WD-t előszeretettel építik a snassz asztali gépikbe. Azt, hogy milyen megfontolásból, fogalmam sincs. Lehet, hogy tényleg jók, de az sem lepne meg ha emögött is csak valakik üzleti érdekei állnának.

    Azért ha a saját tapasztalataitokkal segítetek nekem eldönteni, hogy mi az ami ha nem is az igazi, de valamelyest a jobb választás merevlemezes egység tekintetében, ezúton is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák