Új hozzászólás Aktív témák

  • dewil666

    őstag

    Sziasztok!

    Kaptam ma egy ilyen e-mailt:

    "----- Mail d'origine -----
    De: Pesle Thierry <thierry.pesle@univ-paris8.fr>
    À: ws1scs@outlook.com
    Envoyé: Tue, 27 Feb 2018 08:46:11 +0100 (CET)
    Objet: Jó reggelt

    Helló,Jó reggelt.

    Ez az üzenet eljött hozzátok Elena Boris-tól, egy bulgáriai hölgytől, akit a férje 2009-ben halt meg. I am filantróp. A férjem 19 évig halt meg Kuvaitban, mielőtt meghalt 2009. augusztus 22-én. Mielőtt meghalt, szintén emberbarát volt, és végső szavai számomra az volt, hogy pénzt adományoznak a rászorulóknak. USD 10,142,728.00 dollár indiai futárszolgálattal, és ez a pénzeszköz jelenleg a futárral várja a kifizetést kedvezményezettként és hozzám legközelebb az alapokhoz. Én vagyok az egyedüli túlélő családja, és azonnal továbbadok a futárszolgálatnak, és átadják neked. Szükségem van az együttműködésre és a bizalmadra, azt szeretném, ha ezt a pénzt nagymértékben felhasználnod, 50% -át fogod tulajdonítani, a másik pedig 50% -át a szegényeknek, szegényeknek, árvaházaknak, egyházaknak és az anya nélküli és az árváknak. Az öntől csak az a neved, országa, ház címe és telefonszáma. Amint megkapom ezeket a részleteket, levelet fogok küldeni a futárszolgálatnak, és a legközelebbi hozzátartozója és egyedüli kedvezményezettje lesz ennek az összegnek, és megadom neked a futár cég adatait, hogy kapcsolatba léphessenek velük.

    Elena Boris szeretettel"

    :)

    KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

Új hozzászólás Aktív témák