Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bigiee

    csendes tag

    válasz Márton #26 üzenetére

    Ha még érdekes a dolog, a telkó hátuljáról le kell pattintani az övcsipeszt ez 2 oldalt egy egy kis kerek körömmel csatlakozik , utána simán enyhén benyomod a műanyag hátlapon a gödröcskét és húzod lefele akkor lejön a hátulja alatta nem ceruza elem van hanem lítium ion akku mint egy mobilban azt ki kell szedni ekkor már teljesen jól látszik a telefon 4 db pici torx csavarja amit kicsi méretű órás csavarhúzóval is ki lehet tekerni, ha éppen torx nincs kéznél. Ezek után kb. le lehet törölni a kijelzőt vagy nem is tudom mit akartok buherálni benne.
    véleményem szerint a billentyűzet megoldása ritka ****r, egy kolléganőnek van ilyen próbáltam javítani mert a lerakó gomb "kiesett" , javíthatatlan házilag , hogy lehet e hozzá billentyűzetet kapni nem tudom , de egy szimpla gumibillentyűzet sokkal tovább bírná mint ez az agyonbonyolított 3 komponensű fröccsöntött szörnyűség, a billentyűzet és a kijelző is eltávolítható viszonylag egyszerűen, a billentyűzetnél finoman feszíteni kell felfele a plexi vázat miközben egy kicsi csavarhúzóval finoman leválasztjuk a fehér fóliáról !!!!A fehér fóliát ne lyukasszuk át !!! az a hordozója a vezetőrétegnek ami az záró kontaktust biztosítja az alaplapon kialakított vezető rétegek között.Ha eltávolítottuk a számbillentyűket és összerakjuk a telefont akkor ceruzával kisujj körmével tudunk tárcsázni csak kényelmetlen :)

    Amúgy a kolléganőm szereti, mert ki lehet hangosítani, meg hívószámot ki tudja jelezni, meg kicsi mobil szerű.

Új hozzászólás Aktív témák