Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vati

    senior tag

    válasz jeges #2 üzenetére

    Téma?
    Kinek sikerült a demó/rippelt/full verziót letölteni, milyen tapasztalatai vannak vele?

    Nekem semmilyenek, pedig nagyon szeretném. A Civ3 az a kevés játék egyike, amit hajlandó lennék boltban megvenni. De egyelőre nem merem:

    ...mint régi Civ2 fan, letöltöttem a Civ3 demóját. (nem röhög, jobb későn mint soha) A gondom az hogy föltelepül látszólag hiba nélkül, csak nem igazán akar müxeni. Win2000 alatt próbáltam.
    Klikk, mire egy ''Civilization.e'' nevű processz megjelenik a Task Manager processzlistájában, ami 50% prociidővel szépen elkezdi enni a memóriát 300 mb-ig majd onnan vissza 25-re. Ott aztán megáll és elvan magában az örökkévalóságig. Ablakot nem dob fel. Rajta kívül még egy cpd.exe nevű processz aktív. Semmi vírus, a download.com-ról származik a letöltés, checkoltam is pár keresővel.

    Igazság szerint nem első eset hogy nem indul el nálam a Civ3, már vagy a 4. különböző verzió csinálja.
    1-2 win újratelepítéssel korábban próbálkoztam kazaa-ról lehúzott változatokkal is, de azok is vagy ugyanezt csinálták, vagy exception-nal eldobták magukat a legelején.

    Most nagyon bénának érzem magam.
    Mit kell csinálni hogy ez a cucc menjen?

    Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

Új hozzászólás Aktív témák