Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    Na nekem is van egy jó kis driver problémám.

    Gépem: egy 2500 AMD barton és egy 9600 radeon kari és félgiga ram

    Lényeg hogy gondoltam fölrakok valami ujjabb divert hogy jobban menjen a gép. :DD :C :W
    Így letölltöttem az ati honlapjáról amit kidobott drivert (mer ugye ott kikell választani )
    Fölraktam és onnantol kezdve fagy minden vagy azzonnal vagy öt perc múlva de elöbb utóbb.(mármint játék a windows fut jól)
    Indítottam teszt progit 3D mark 2001 et és az első pár teszt ahol az a geep rakétával lövöldözik az jól el megy aztán amikor bejött a sárkány akkor lefagyott az is
    Ja lefagyás alatt azt kell érteni hogy elsötétül a képernyő és azt a ''kis állapot jelző lámpát''
    a monitoron (nem tudom mia pontos neve) levágja sárgára alap állapotra.
    Egyébként érdekes mielött bejönne a windows ugyan így visszavált sárgára levágja egy pár másodpercre aztán visszavált zöldre hál istennek. Próbáltam akármit állítani akkor is ezt csinálja. Ja és ami acontrol centerben van a 3D beállításánál az a kis autó ami megy az országuton na azt nem hajlandó megjeleníteni.kiírja hogy hiba történt azt nincs.

    Na probáltam keresgélni a topikok között de annyi volt és linkeke sok hozzászólásnaál már nem működtek. valaki meg biztos vágja melyika jó ehheza karihoz.

    ja és hogy mit töltöttem le:

    Driver Packaging Version 8.33-061220m-040997C-ATI
    CATALYST® Version 07.1
    Provider ATI Technologies Inc.
    2D Driver Version 6.14.10.6660
    Direct3D Version 6.14.10.0464
    OpenGL Version 6.14.10.6287
    CATALYST® Control Center Version 1.2.2545.38916
    AIW/VIVO WDM Driver Version 6.14.10.6238
    AIW/VIVO WDM SP Driver Version 6.14.10.6238



    [Szerkesztve]

  • TAKÍÍ

    tag

    válasz isamisa #2199 üzenetére

    Na nekem sima CRT monitorom van és hál istennek nekem beszokta tölteni eddig.Windows megy aztán amint a legkisebb grafikai cuccot kéne megjeleniteni rögtön (vagy pár perc után) lefagy monitor sötét, lámpa sárga. Netframework 2.0 fölraktam és akkor is ez.

    egyébként mi az a Dotnet 2.0? mer az nincs fönn nálam szerintem. Bár nálad se használt.
    Ja gondoltama régi driverre hogy vissza rakni (ha meglenne)de ha neked azzal se magy az para nagyon para, (mert a régivel neked ment gondolom) tehát akkor hiába cserélgetjük a drivereket nem fog menni mert az uj akkor valamit nagyon el qr_t.
    Újratelepítére meg c formatra gondolni se akarok. szal marad a játék nélküli élet.

    Ha csak nincs valakinek egyéb ötlete?

    [Szerkesztve]

  • TAKÍÍ

    tag

    Én is most telepítettem föl ezt a catalystot de kiírta hogy kell hozzá net frame work
    na most a baj az hogy már régebben fölraktam a 2.0(pontosabban ezt )Újraterjeszthető csomag a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (x86)

    Na ez jó volt amit fölraktam? meg mi ez a újraterjeszthető? mindegy is most hogy fölraktam ezt catalystot kiírja hogy nekem nincs net frame work öm telepítsem

    erre látom hogy van 3.0 belöle áá ez biztos jó lesz már majdnem fölraknám mikor látom a következő linket


    Fontos fájl a Microsoft .NET-keretrendszer 3.0-s verziójához [link]

    ahol leírja hogy az a jó ha nincs fön 3.0 mert azt le kell szedni és ezt a fájlt rakjam föl
    amit persze nem lehet taláni

    Na szal valaki dobjon meg egy linkkel amin az a netframework van ami jó és kell a catalysthoz mert már bekattanok :W :W :W

    Ja és egyébként fontos a sorrend tehát elsözör netframe work és utána catalyst?



    [Szerkesztve]

  • TAKÍÍ

    tag

    Bocsi már nem tudom modollni az előző hozzászólást lényeg hogy nekem 3 db is fönn van
    :Y :Y :Y

    a NET compact framework 2.0
    NET framework1.1
    NET framework1.1 hungarian Language pack

    Na most mi legyen töröljem az összeset?és rakjam ujra a 2.0 át ?

    Na kösz a tippet de akkor most nem tom mivan valaszeg letörlöm az 1.1 est mert az régi
    és fölrakom ezt az új 2006 osat

    [Szerkesztve]

  • TAKÍÍ

    tag

    Na emberek én elsözör kipróbáltam egy régebbi 6,7 catalystot, amitöl rögtön fagyott amint bejött valami 3D, de legalább rendes volt mert vissza lépett a windiwsba és nem kellet újraindítani
    Aztán fölraktam valami omegát 7.1 ami a legújabb na az vicces volt mert utána amikor el akartam indítani egy játékot el se indította ki írta hogy a Direct 3d nem tud szinmélységet és felbontást változtatni
    majd végül jött ez az új driver ami nem müködött a ccc ,mert szerinte nem volt fönna netframework pedig fönn volt

    Ekkor már nagyon elegem volt ugyhogy újra mindent
    letöröltem minden net frame work öt és a catalystot is

    Majd vissza egy másután a net framework 1.1 +nyelvicsomag
    majd a netframework 2.0 + nyelvi csomag
    és végül a net framework 3.0

    és uána eza az új 7,2 es catalyst

    most ugyan úgy nem mükszik jó esetben félpercig birja azt csá.

    Én idáig jutottam azt feladtam kivánci lennék más mire jutott mert még két ember is volt aki hasonló cipőben járt. (isamisa Prozac )

    Nektek mi jött beígy utólag ,már ha bejött valami?


    [Szerkesztve]

  • TAKÍÍ

    tag

    válasz TasiA #2229 üzenetére

    na én is letöltöttem de valami nem stimmel

    fölrak catalysot drivert úgy hogy föltelepítem és újraindítás után nem érzékeli a windows hogy fönn
    továbbra is behozza az új hardver meg anyámkinyaa hasonló dolgokat
    pedig telepítéskor nem rinyált. a Netframe work fönn van!
    egyszerüen rákattintok az ccc ikonjára és nem hozza be

    mi lehet a gond ? mintha lett volna valami dotnet vagy mi?

    ja és a 6,12 verzóról(azaz régebbiről) van szó ati radeon 9600 as kártya.

    Ne mondjátok hogy itt van az új catalyst mert tudom (azt érzékeli egyébként), de ugyanugy fagy minden tőle

    omegát is próbáltam na az vicces volt azt hagyjuk is.

    Szal valami hiányzik itt én érzem csak tudnám mi?

  • TAKÍÍ

    tag

    válasz Nimda #2232 üzenetére

    igen ahhoz régebbi kell ez közbe kiderült

    és egy über lol kérdés mi az a cp és mert a ccc az a control central arra rájöttem de ez mi?
    (mégis mire számítsak )? :)

  • TAKÍÍ

    tag

    ezta driver cleaner es szoftvert nézem (mert sokszor említettétek)meg is találtam de ott fizetni kell érte :) :DD :)) :O :F
    Ez normális? szal akkor ez nem ilyen ingyen cuccos?
    Ha ezzel nem másképp hogyan lehet jól leszednia drivert mert én csak Úgy vezérlőpult azt programok eltávolítása csinálom. Ez így felejtő vagy csináljak mást (mit)?

Új hozzászólás Aktív témák