Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    Na nekem is van egy jó kis driver problémám.

    Gépem: egy 2500 AMD barton és egy 9600 radeon kari és félgiga ram

    Lényeg hogy gondoltam fölrakok valami ujjabb divert hogy jobban menjen a gép. :DD :C :W
    Így letölltöttem az ati honlapjáról amit kidobott drivert (mer ugye ott kikell választani )
    Fölraktam és onnantol kezdve fagy minden vagy azzonnal vagy öt perc múlva de elöbb utóbb.(mármint játék a windows fut jól)
    Indítottam teszt progit 3D mark 2001 et és az első pár teszt ahol az a geep rakétával lövöldözik az jól el megy aztán amikor bejött a sárkány akkor lefagyott az is
    Ja lefagyás alatt azt kell érteni hogy elsötétül a képernyő és azt a ''kis állapot jelző lámpát''
    a monitoron (nem tudom mia pontos neve) levágja sárgára alap állapotra.
    Egyébként érdekes mielött bejönne a windows ugyan így visszavált sárgára levágja egy pár másodpercre aztán visszavált zöldre hál istennek. Próbáltam akármit állítani akkor is ezt csinálja. Ja és ami acontrol centerben van a 3D beállításánál az a kis autó ami megy az országuton na azt nem hajlandó megjeleníteni.kiírja hogy hiba történt azt nincs.

    Na probáltam keresgélni a topikok között de annyi volt és linkeke sok hozzászólásnaál már nem működtek. valaki meg biztos vágja melyika jó ehheza karihoz.

    ja és hogy mit töltöttem le:

    Driver Packaging Version 8.33-061220m-040997C-ATI
    CATALYST® Version 07.1
    Provider ATI Technologies Inc.
    2D Driver Version 6.14.10.6660
    Direct3D Version 6.14.10.0464
    OpenGL Version 6.14.10.6287
    CATALYST® Control Center Version 1.2.2545.38916
    AIW/VIVO WDM Driver Version 6.14.10.6238
    AIW/VIVO WDM SP Driver Version 6.14.10.6238



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák