Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • omikron23

    senior tag

    válasz katt777 #7739 üzenetére

    Én eddig soha nem köteleztem el magam egyik gyártónál sem, ezután sem fogom. Kipróbáltam már jónéhány kártyát mindkét oldalról, és az alapján döntök, amit tapasztalok, nem pedig amit mások leírnak... Mindkét gyártónak vannak gyengébb szériái, egyik sem istenkirály, űberfa*a. Akárki akármit mond, ezek a driverek még messze vannak a jótól, ezért sokan kiábrándulnak belőle... Én is... Persze tudom, ez senkit sem érdekel... :P :F

    [ Szerkesztve ]

    ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz katt777 #7739 üzenetére

    És szerinted azokat a bejegyzéseket és fájlokat, amiket törölsz csak viccből hagyja fent a driver? :)) Ezek törlése semeddig sem tartana a gyártóknak, milyen fura, hogy évek óta otthagyják az adatokat. :)
    Világos ... a RivaTunert és az ATT mögött olyan infrastruktúra van kiépítve, ami vetekszik a több milliárd dollár értékű vállalatokéval. ;] Mi több csípőből visszafejtik a driver kódját, és megálmodják hozzá a komplett felépítést is. :D

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • rocket

    nagyúr

    válasz katt777 #7739 üzenetére

    Sokszor segitettem mar driver problemaban, ugyhogy rossz embernek cimezted a hozzaszolasod ezen reszet is.

    "Ált. az ilyen "ATI OK, user hülye"-típusú fickók mindig eltűnnek, amint náluk is elbarmol vmit egy ATI driver a rendszerben, de kívánom neked, hogy továbbra se találkozz VGA-hibákkal (lehetőleg kerüld a régebbi játékokat, főleg CoD1-et )."

    Ugytunik tovabbra is ertelmezesi zavarban szenvedsz, es olyan dolgokat is belekepzeltel a hozzaszolasokba amik benne sincsenek :DDD

    Driver hibak mindig is lesznek, az emberek jelentos resze nem jelenti be ha problemaja van, csak sirankozik a forumokon, ezzel nem tudnak mit kezdeni.
    COD1 tobb mint 6 eves jatek, nem hiszem barmelyik cegnel prioritast elvezne, de gondolom nem jelentetted be a problemat az AMD-nek (ha igy tettel volna akkor azt leirtad volna a hozzaszolasban), csak megint a forumon irogatsz rola, es varod a problemad megoldodjon.

    "Nézd csak meg, ti mantrázzátok a gyári marketinget, én meg írtam azért pár példát, hogy mi hogyan működik."

    Szoval szerinted mar a driver eltavolitasa, es telepitesenek az AMD altal ajanlott modja is a marketing resze :DDD

    #7742: "Világos ... a RivaTunert és az ATT mögött olyan infrastruktúra van kiépítve, ami vetekszik a több milliárd dollár értékű vállalatokéval. Mi több csípőből visszafejtik a driver kódját, és megálmodják hozzá a komplett felépítést is."

    ATT-t Ray Adams sokszor ugy updateli, hogy kartyat se latta a program aminek ujonnan bekerult a tamogatasa.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Pubszon

    veterán

    válasz katt777 #7739 üzenetére

    Szia.
    A te leírásod alapján módosítottam a VGA-m venti beállítását, de úgy tűnik, hogy a CCC felülírja azt.
    ATT-t nem használok.
    Mit és hol kell beállítani, hogy a BIOS-ban megadott értékek alapján meggyen a venti vezérlése?

    ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Új hozzászólás Aktív témák