Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siriq

    őstag

    válasz kranazoli #13682 üzenetére

    Azt, hogy hogyan modositjak raknak bele optimalizaciot majd elmodnjak ha megkerdezed toluk. Amugy tenyleg gyorsabb es "simabb" ezzel a driverrel. Teszteltuk parszor egy laptopon is. Ott spec 10-20 fokkal emelkedett meg a vga homerseklete es sokkal gyorsabb volt a jatek alatt(majd visszarak az ugyan olyan verzio szamu gyari amd catalyst es lasabb). Mit es hogyan csinalnak, engem kulonosebben nem erdekel. Ami izgat a vegeredmeny.

    [ Szerkesztve ]

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

  • Steelmanus

    addikt

    válasz kranazoli #13682 üzenetére

    Szia!

    Igazan nincs mit, nekem konnyu dolgom van mert van egy vincsi amit csak ilyenekre hasznalok, vagyis nem a belakott rendszerre telepitem igy a masikat lehet utni-vagni, van rola ghost mentes amikor meg "épp" volt, igy nem feltem.

    Megmondom őszintén már csak az érdekel, hogy a 11.5 official verzióban milyen régi bug jön vissza és orvosolják-e a DCOM error-okat. Bízom benne, hogy az elsőre a válasz semmi, a másodikra pedig igen

    Szerintem ne varj csodat, ugy erzem mivel uj motor van a 11.4-ben es az ezt koveto driverekben is mar ez lesz,sokaig fog tartani a javitas, gondolj azokra akiknel az egerkurzor akadozik a jobbfelso sarokban. Regi problema es maig nincs ra javitas, egyszer majd csak lesz. Szerintem a fejlesztok is hasznaljak az AMD External Event Utility-t csak gondolom sokkal fontosabb hibakat probalnak javitani mint hogy egy hibajegyzes keruljon a naploba.
    Abu is gondolom azert irta hogy ne foglalkozzunk vele.
    En jelenleg visszatertem a 11.3-ra (abban csak annyi a hiba hogy Fusion lapkanak nezi a procimat) de azt az Autoruns progival konnyu orvosolni. Amugy miert kell hogy a CCC ikonja ott legyen az ora melett, profilokat hasznalsz es valtogatni kell? Mert en amiota ATI/AMD karim van mindig tiltom a futasat, csak addig fut amig telepites utan beallitom az osszes menupontot, ezek a beallitasok mentodnek a registry-be utanna a vezerlopanel futasara nincs szuksegem, Persze aki profilokat hasznal vagy TV-re kuld ki videojelet annak lehet hogy szuksege van ra nem tudom, mert nekem ilyenre nincs lehetosegem.

    Ezuton szeretnek Abu85-nek szerencses gyogyulast es jo egeszseget kivanni, remelem mihamarabb viszontlatjuk a topikban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák