Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz athomi #2462 üzenetére

    ööö én nemtudom most mizu de AK-ből nem elég 2 lövés az tuti...se beléd se belém..legalábbis amit én használok..sőt saint is használja de ő se öl meg 2 lövésből és én se őt...és az meg valóban furcsa hogy pl rámjön Gizi lő-lő keményen meghalok..de az amikor jön valaki és 2 méter széles ajtó előtt nemtudok elfutni mert ő 200méterrőé eltalán két golyóval és lefekszem...a stopping power meg annyit nem dob rajta hogy elég legyen..használtam..persze ha fejest lősz más a helyzet..én nem ellened vagyok de valóban vannak olyan emberek hogy lövöm jelzi is hogy sebzem aztán gondol egyet..megfordul és két lövéssel leterit..tegnap is taliztamn ilyennel és ma is...és ebben igaza van Zeee-nek
    attól hogy pl én LOW vagyok Pösta meg HIGH még nem sebez többet a fegyvere...főleg nem annyival...

    azt se mondom hogy WH-zol de azért a PB-t ne állitsd magad mellé mert az annyit se vesz észre mint Kovács Béla mosogépszerelő:D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák