Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sirandrish #1103 üzenetére

    most voltam először...ez is céges túra volt,csak azért kellemest a hasznossal...egyébként változó,mit a jó venni....inkább az a jellemző,hogy olyasmit tudsz venni,amit itt nem,de árilag nem feltétlen olcsóbb,mint itt nálunk a hasonló cuccok.egyébként mint tény,hogy látod az usát,kajálsz a mekiben,stb azoknak,akiknek ez bejött a tévében látva,FELBECSÜLHETETLEN.hihetetlen hangulata van a helynek!venni akartam diszdobozos cod4-et is,csak igazán nem derült ki,kompatibilis-e az eu dolgokkal...de ha minden emlékem nem csal,egymás mellé tettem a kétfajta cod4-et,és lefotóztam....egyébként 20-30dolcsik ott a gémek átlag,a dvd-k is,a cd-k egy tizes-15,szóval nem feltétlen főnyeremény.de a strategy guide tuti csak ott van ez a fajta,utolsó darab volt,alig találták meg :D de megvan :Dlehet majd rászánom magam,és bescannelem,esetleg mehetne fel az oldalra...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sirandrish #1103 üzenetére

    egyébként a repülőút iszonyatosan borzalmas,10óra egy szardiniásdobozban,tuti nincs izületed,ami ne fájna utána 1 napig legalább,nagyon szűkös a repülő,bűnsz..r a kaja....de legalább free jéghideg Heineken az van :DDD nyomattuk is rendesen....de kaját jobb vinni sajátot,meg valami unaloműzőt,amit hallgathatsz(a nézős dolgok nem az igazi,pl.könyv,játék,stb,mert a rázkódó,imbolygó repülőn 1óra múlva kinyirja az agyad a követése,és aztán fejfájás....),meg a napszemüveget,ha mást nem,hogy megpróbáld átaludni az egészet...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák