Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maestr0

    tag

    válasz LackoMester #1 üzenetére

    Üdv!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.

    PC-m: processzor: Intel Core 2Duo E8500 3,17GHz
    RAM: 4GB
    VGA: nVidia GeForce 9600GT

    Modern warfare 3-mal mikor játszok/játszottam úgy körülbelül 1-1,5 óra után elkezd laggolni a játék (screenlag, darabos mozgás, annyira hogy játszhatatlan). Ha ekkor pihentetem a gépet (kikapcsolom 1 órára) akkor utána 1-1,5 óráig megint tudok lagmentesen játszani, majd megint jön a screenlag.

    úgy gondoltam, hogy a gépem gyengepontja a 4éves videókártyám,amelyik nem túl acélos, így vettem tegnap egy ATI Radeon HD6850-et... Gondoltam, hogy probléma megoldva, de nem, ugyanúgy előjött a screenlag, sőt még lassabban is töltött be a játék mint az új kártya előtt.

    Mi lehet a gond illetve ti mit csinálnátok? a PC-m melyik része miatt van ez? Virusok stb. nincs a gépen, mert 1 hete volt windows7 reinstall, ezt a gépet csak játékra használom, semmi felesleges dolog nincs rajta.

    Nagyon örülnék valami hasznos infonak :P

  • MiAFak

    tag

    válasz LackoMester #1 üzenetére

    Ez a játék az , amiről már a 100adik bőrt nyúzzák le, de még mindig remek szórakozást nyújt! :R Én magam inkább a single játék mód miatt tologatom ki , az évek óta meg jelenő újabb cod részeket. Lehet hogy nem egy Bf3 grafikába , de játékélménybe nálam ez a number one! :R :R

    Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

  • Hack3er

    őstag

    válasz LackoMester #1 üzenetére

    Egy kis történet:
    Valamelyik nap este gamelek ffa-ban, láttam hogy az egyiknek igen magyaros neve van -=CK's Szépfiú láttam a lobbyban hogy milliárdos pontjai vannak viszonylag kevés öléssel. írtam neki a játékba hogy csinálta, ő felvett steamre. azt mondta hogy van pár trukkje a játékkal kapcsolatosan. 23 óra fele lehetett az idő nem akartam már mikrofonozni.

    Másnap beléptem a játékba és felhív, mondta hogy adja már neki valami elérhetőséget ahova el tud küldeni linket steamon nem akarta mert nem biztonságos, jo megadtam a skypomat elküldte a linket letöltöttem. gondolom kitaláljátok hogy mi volt benne hát hackek a játékhoz, mi más. elkezdte mondani hogy mit csináljak. volt itt olyan finomság hogy supportot kellet beállítani a classhoz de assaultos támogatást lehetett hívni ezeket használja: ac-130, ospry gunner, meg a ah-6 helikoptert. meg a másod fegyverhez uav. mondta hogy a presztizst is állítsam de ezt nem akartam, meg persze az összes embléma ezt beállítottam.

    A srác 10 pr. ig persze boost szervereken jutott el. testvére már a 20 pr-be gamel.
    ha -=CK's -okkal találkoztok akkor az összes ilyen hackel játszik, ezt maga a srác mondta.

    de viszont az akimbosokat nem szeretik, nem használják, vagyis én nem láttam. wht meg aimot szintén nem használnak.

    ui: én meg ez a beszélgetés után vissza állítottam mindent úgy ahogy eredetileg volt még az emblémákat is, egyedül a 15 classt nem tudtam kiszedni.

    Röviden ennyi. :)

Új hozzászólás Aktív témák