Keresés

Aktív témák

  • batmanism

    csendes tag

    válasz PeliScan #2 üzenetére

    Azért köszi. Ha még mindig vacillálsz az aláírásodban szereplő minolták között, én egyiket sem ajánlom, de kettő közül akkor már inkább az s414. A számgép-erősítő kábel amúgy pótolható? Az erősítőbe egy kör alakú, tüskés téma megy be, gépbe meg a szokásos 3db kisjack. Húgaimnak múltkor már sikerült elferdíteni a tüskéket.

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • batmanism

    csendes tag

    válasz PeliScan #4 üzenetére

    Én nyáron vettem digit ( olympus c-740, istenkirály cucc ), és én is vacciláltam darabig minoltán, konkrétan s414en, de mindenki lebeszélt. Állítólag Minolta nem túl jó digitálisban. Úgy emlékszem még talán indexen szólták le rendesen ( digicamben ) őket, és főleg a ''boldog tulajok''. Nagyon sokat fogyaszt pl, és eléggé romlandó termék. A c-740et viszont igen ajánlom, kábé 2500 képet csináltam vele eddig és perfekt a cucc.

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • batmanism

    csendes tag

    válasz PeliScan #6 üzenetére

    Meg lehet tartani 10x-es zoomnál is, persze ideális fényviszonyok mellett. Estére marad az állvány. Egyébként óriási képeket lehet küldeni vele, a zoom egyszerűen hihetetlen! xd tényleg drága, de profi egy dolog, ez lesz a jövő digitális adathordozója szerintem. Genius-nál meg az az érdekes, hogyha pl rákötöm erősítőre tv-t és dvd-t akkor nem búg, csakha számítógép is csatlakozik. Sőt, egyszer számítógép mellett sem búgott, szóval érdekes!

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • batmanism

    csendes tag

    válasz PeliScan #8 üzenetére

    Megpróbálom, köszi! Neked meg minden jót és sok szerencsét fényképezőhöz! Szerintem tényleg nem érdemes minoltázni, inkább ha vna jó áron canon ( innen powershot a40 magazinok szerint is szuper, 2 megapixele ellenére kitűnő a képe, bár nemtom, kapható-e még ), nikon v. olympus, azt vegyél! Csá

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • TitiRii

    senior tag

    válasz PeliScan #2 üzenetére

    kicsit off:
    föld hurok
    én is küzdöttem vele:
    gép össze kötve tv vel és erölködövel
    erölködöd tv vel és géppel
    tv gépel és erölködövel
    szal egy aranyos kis háromszög
    és bugot:(
    forditgattam a a konektorban a táp kábeleket valamejet javult(ugynevezett warm szál )
    de nem szünt meg
    mignem egy véletlen folytán:
    gép be volt kapcs és erölköd is épp zenét halgattam és vége letta play listnek winampban, és nem volt bekapcsolva a repeat
    szal maradt a bugás magában 1/3 hangerőn
    a tvt mattatam ép,ami nem volt bekapcsolva csak be volt dugva 220,antena,erölködö,és gépbe
    kihuztam az antenna csatlakozot hogy el tudjam forditani
    és hirtelen kus lett!!!
    kiderült a hiba okozoja:
    a kábel tv nálunk sokfele van osztva, és az tv jel erősítőnek a tápja, nem földelt
    az érdekeség az hogy az erősitőm ugyna ebbe az antenna háloba van kötve ezen jön a rádió
    és ha be van dugva ha nem az nem bug
    de ha a tvt csak hozá érintem az antenához,vagy csak megfogom,és össze van kötve az erősítővel,akkor bug

    on:
    néz utána te is hátha nálad is ilyesmi áll fent
    én ugy orvosoltam hogy kihuztam az antennát:D
    és kerestem füldelt tápot az erősítőhöz amit 7 végén tervezek bekötni(de lehet ez nem lesz elég és az erősítőt is cserélnem kell egy komolyabra)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák