Új hozzászólás Aktív témák

  • etejedu

    őstag

    Mai gyereknap letudva:
    Millenáris:
    Bethesda alapítvány settenkedők -1000.- (becumiztam azt hittem jegyárusok; ez van. Bár 2000 lett volna de lealkudtam.)

    I]jegy két nap két felnőttel (apamegazanya) -3000.-
    Műpacizás - 900.- 10 perc de mehettünk amennyit akart a gyerkőc (persze tűző napon nem volt poén)
    Pónilovaglás: - 600.- (ennek volt egyedül értelme mert elmúlt a félelem a lovaktól)
    Tombolára gyúrás: mindenféle marhaság megcsinálása amiért pipa a papíron; - 5 összegyűjt - kapol érte tombolát, vagy veszel 500ért. Nyeremények: Tropicárium 4 személyre belépő, Csodák palotája 4 személyre stb...+ valag ajándék.

    Többi ingyen: saláta + gyerek csinált sünit körtéből -- pörget szerencsekerék-- ajándék cerkakészlet.
    Óriásbuborék készítés (kb embernagyságú nagyondurvánfrankó volt)
    Arcfestés, kartetoválás, belépő kedvezmények (több ezer forint) a játszóházba, stb...

    Ebéd otthon, alvás nuku (én kb 15 perc). Ébredés: leányzó orrom befog, fülemet húz és lovagol a vesémen, hogy idő van tűz vissza a buliba.

    Vissza már autóval. Amúgy kb 10 perc lenne gyalog, de mindegy majd apu a fasza fater talál parkolóhelyet.

    Halász Jutka koncert: viszonylag sima úgy az első sor. 15 perc gyerkőc lába zsibbad és félkomásan alszik a fejemen. Koncert elhagy - anyakeresés.

    Lóhalálában Budaörsi Tecsó Almakoncert. Ez legalább jó volt.
    Gyereknek játék -3500.-

    Haza, vacsora, fürdés 9kor alvás!

    Holnap lesz a szopónap mert holnap lesz GYEREKNAP! :O

Új hozzászólás Aktív témák