Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gabitoo88 #4885 üzenetére

    Hogy hogyan, azt nem tudom, de biztosan megoldható, hogy átvegyenek. Ismerek csoporttársamat, aki pl. Óbudáról jött át. De igazából 2 év után a szakosodástól is függ, hogy hova kerülsz. Első diplomámat Bp-n kezdtem, aztán 2 év után Székesfehérvárra kerültem. Noha nincs összehasonlítási alapom, de szvsz a távos oktatás a legjobb, főleg munka mellett. Csak 3-4 hetente van konzultáció szombaton (az sem kötelező), így belefér az utazgatás. Hátránya persze, hogy az első 1,5-2 év kicsit húzós lesz a matek, fizika és egyéb nyalánkságok miatt. Persze van olyan szak ill. szakirány, ami nem indul távosan, nincs kizárva, hogy a mérnökinformatika is ezek közé tartozik.

    Én most villamosmérnökin vagyok és eredetileg Székesfehérvárra jelentkeztem. Csak kiderült, hogy nem jelentkeztek elegen, nem indul szak. Kaptam egy levelet, hogy bocsi, de válasszak Tavaszmezőt vagy Óbudát. Szóval ne vedd kp-nek a helyet, bárhova is jelentkezel.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák