Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz rfjanika #415 üzenetére

    Igazad van, tényleg bosszantó, de úgy hiszem Samsung nem a legalkalmasabb vétel médiafile-ok lejátszására.
    Nekem a BD-P4600-amra gyakran (3 havonta) jön ki új firmware, de csak a blu-ray filmek utáni programhibák javítása, frissítése van benne (lehet az is csak a bd-live miatt).
    Azt mondanám, hogy talán az LG-k jobbak, de ott is bele lehet szaladni olyanba, hogy például nem viszi a VC-1-es codec-kel összetömörített filmeket (jópár ilyen van), vagy egyáltalán nem supportálja az NTFS filerendszert.
    Én kompromisszumot kötöttem a lejátszómmal, tudom, hogy sacc. 18 gigásnál nagyobb MKV filmet nem visz rendesen, ha pedig két hang van benne, amiből az egyik DTS, akkor szelektálni kell, hogy vagy csak angol hang magyar felirattal, vagy magyar hang. Kettő egyben nem mehet, akkor már beszaggathat. Mindíg remux, ha kell valamit kivenni az MKV-ből, ha nem, mert attól is javul a lejátszás.

    Mondok egy másik bosszantó problémát : MKV file-okból nem tudja kiszedni a feliratot, ergo nekem ki kell szednem, és mellétennem ugyanazzal a filenévvel, csak persze SRT kiterjesztéssel. Ezelőtt legalább egy éve írtam email-t Samsungéknak, hogy van ez a gondom, és megnyugtattak, hogy tudják a problémát, javítják.
    Ez van... 100eFt-os lejátszó volt akkor.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés