Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    válasz YAKEN #3138 üzenetére

    Hát nemtudom milyen nehézségűre mentem, de valahol az elején sok volt a patkány. Mentem előre egy percet, egyből valami boss-ba akadtam, ki is csontozott (ui.: megtaláltam, Undead Giant).
    Mentem vissza farmolni simán a pályákra :D Viszont 3 boss megvan.
    Witch of Hemwick második nekifutásra. Ez iszonyat könnyű volt. Nem tudtam hogy ott boss lesz, csak besétáltam a trerembe, aztán látom az élet sávot alul, na mondom fasza. De az a nagyobb sétálgató enemy nem is törődött velem, így én se figyeltem. Sajnos így hátulról be is abrakolt :DDD Második menetben sima ügy lett a dolog.
    Utána mentem Vicar Amelia-hoz. Ez meglett elsőre, szerintem túltápoltam magam hozzájuk. 47-es szinten állítottam be, direkt fejlődtem Darkbeast Paarl-hoz, véletlen kötöttem ki itt is. Kicsit trükkös volt, mert töltögette visszafelé a saját hp-ját.
    Na mondom ha ez is megvan, a villámcsontvázkutya már gyerekjáték. Első körben félig tudtam legyepűlni a hp-ját. Sajnos sarokba szorított.
    Második nekiugrásra vettem molotov-ot, meg fire paper-t. Így már könnyebb lett, fél hp lekapása után szinte csak a földön hevert szétesve.
    Most kapcsoltam ki a ps-t, sztem mára elég ennyi :D

    [ Szerkesztve ]

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés