Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    Nem tudom, az eddigiek alapján ez a játék nem kihívás hanem atom szopatás. Az hogy semmit se tudsz, kóvályogsz mint valami hülye, belebotlasz ellenfelekbe akiket vagy lenyomsz vagy nem... Szerintem 2 óra alatt semmit se tudtam haladni. Szerintem túl lett tolva ez a dolog.

    Kettő ilyen bázisra teleportáló cuccot nyitottam meg, egyszer sikerült kicsit tovább jutnom de egyszerűen nem tudtam merre menjek hogy megnyissak egy újabb checkpointot, és végül kinyírt egy dagadt csávó... Ilyenre gondolok csak máshol, meg ennél jutottam picit tovább (ennek a szörnynek neki se mentem, hallottam hogy dörömböl mondom ez túl nagy lesz nekem).

    Amúgy ilyen dagadttal már az elején összefutottam, de egyszerűen nem tudtam megölni pedig vagy 10x megpróbáltam. Az irányítás is baromi nehézkes, támadást nem tudok megszakítani elugrással, mindenképp befejezi a mozdulatot... Ezt a borotva szerű kardot választottam az elején, lehet megszopattam magam? A fenti videóban nagyon aprít a csávó azzal a bottal :F

Új hozzászólás Aktív témák