Új hozzászólás Aktív témák

  • Akula

    őstag

    Nagyon komoly ez a BF.!
    Már tegnap este egy csomó webshop kiküldte a reklámlevelét, ma reggel meg szépen végignézegettem az ajánlatokat. Ami nekem kell az persze soha sincs akcióban. Ez csak a raktár kiseprése. Azok a termékek amik az árukereső szerint is már jópár éve tartják az árukat, netalán emelkednek azok soha nem fognak bekerülni ebbe a kalapba.Ez pl. már 7 éve a piacon van, mégis majdhogy elérhetetlen. MM sem csökkentette a 65" vagy nagyobb OLED TV-k árát, de a kisebbekét is csak icipicivel, mert van rá kereslet. De pl. kávéfőző sem került be a BF ajánlatba.
    Itthon a BF csak látványos plakátakció, hogy -50% és kiderül, hogy az eredeti árat feltornászták papíron, hogy aztán át lehessen húzni és a hülye vevő beleszaladjon, mert nem használ árösszehasonlító oldalt. Amikor Bostonban voltam, ott láttam igazi BF-t, ott a tegnapelőtti árhoz képest -80% amit fizetni kell. Ölik is egymást érte rendesen. De még így is megéri a kereskedőnek, nem bukik rajta.
    Mod: a gyerekjátékokra és a ruhaneműre ugyanez a véleményem, nem csak a műszaki cikkek vannak így.

    [ Szerkesztve ]

    "Akula Sub, ready for the deep!"

Új hozzászólás Aktív témák