Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #167 üzenetére

    Igen, azokat. Ugye ezeknek az nyugati verzióban átnevezték Bladerre, de végül az eredetit használják majd, ami pár ember szerint szintén nem oké, mert hibás megnevezés. Annyira nem mentem bele, de a bladert könnyebb megjegyezni, mint a Maehwa-t. :B

    Egyébként Maehwa lesz a befutó nálam, annak ellenére, hogy a Musa jobb AoE dmg-ben. Azért nem is erőltettem a grindolást a mostani karakterekkel, inkább csak lovakat fogtam be, meg ilyenekkel ökörködtem. Lovakat (igaz T2/T3 csak) reggeli órákban egész jól lehet találni, akkor viszonylag kevés a játékos. Már van vagy 4 T2/T3 kancám, csak még idő nem volt lvl 10-15ig felhúzni őket.

    A karbantartás 15:00ig tart, elnéztem. Közben kint van a patch notes is: [link]

    Vannak benne érdekes, dicséretes dolgok is, pl.:

    The Easter Event has ended, all related turn-in quests have been disabled.
    Én a questet fel tudtam venni, de azóta se találtam semmit...

    All accounts have been given an additional base character slot regardless of prior Cash Shop purchases. This increases the count from 4 to 5. All accounts have had their maximum number of character slots increased from 9 to 10.
    Ingyen +1 karakter slot.

    Amúgy a daily/weekly summon boss az 50+os tartalom ? Azt tudom, hogy sima questekből van napi/időjárás/napszak függő, de boss idézést eltekintve a BS questektől még nem láttam.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák