Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Pearce #22332 üzenetére

    PeX, DHT, LPD nem szoktam engedni, nyílt oldalnál hasznos lehet, de zárt oldalon nem is engedett a DHT semmiépp, a többi sem jó mert ha jó tudom ha működne akkor a szerver nem számolná a feltöltésedet.

    A névtelen módot ki lehet próbálni de ameddig direktben nem lesz tiltva a torrentezés mint németországban addig kevésbé fontos amúgy sem tiszta pontosan hogyan működik és, hogy mennyire befolyásolja a feltöltést vagy a letöltést.
    Tesztelheted próbáld ki.

    Érdemes beállítani hogy egyszerre csak egy torrentet töltsön, azaz ha többet is elindítottál egyszerre akkor sorrendben jöjjenek le. FONTOS nézd meg hogy mindegyiknél elég seeder van mert ha az első bazi lassú akkor miatta beragad a többi is ami mögötte van sorrendben és esetleg gyorsan lejönnének. Van valami olyan mód, hogy: lassú torrentek figyelmen kívül hagyása de nem tudom hogy erre vonatkozik e.
    Esetleg ha nem biztos, hogy mind jön sorban akkor nem egy hanem kettőt engedélyezz és akkor lejön mind ha egy be is ragad.

    Feltöltésnek amennyit gondolsz 50-100 vagy több kérdés milyen a neted és mennyire fogja majd vissza a gépet, torrentek maximális száma is lehet ugyanez.

    Kapcsolatok maximális száma: ha jól tudom 500 az alap gyenge gép+netnél lehet ez 100-200 is amúgy jó

    kapcsolatok maximális száma torrenteknél: itt érdemes korlátozni szerintem 50 alatti legyen.

  • togvau

    senior tag

    válasz Pearce #22332 üzenetére

    pex, dht-t engedélyezd, az egy ősrégi tévhit, hogy nem szabad, és soha sem volt igaz. A zárt torrenteknél soha sem használják a kliensek a dht-t és a pexet, csak a nyíltaknál, amiket eléggé szétszivat ez az elterjedt tévhites marhaság, mert sokan benyelik, és egészben kikapcsolják.
    LPD akkor kell, ha LAN-ban vannak torrentező gépek (kolesz), de amúgy semmit sem árt ha be van kapcsolva.

    [ Szerkesztve ]

    hitler, sztálin, micro usb

Új hozzászólás Aktív témák