Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz korcsi #13888 üzenetére

    De, azok megvannak az %AppData%\uTorrent könyvtárban, viszont ettől még nem fogja tudni, hogy ezek a letöltött tartalmak pontosan hol vannak széjjelszórva a különböző partíciókon, azonbelül is szétszórt könyvtárakban, mert ezért felelős a resume.dat, ha jól tudom, nem?
    Szóval én nem egyetlen könyvtárba dobálom az összes letöltött dolgomat, hanem logika szerint, nyilván zenék a zenekönyvtárba, dokumentumok a dokumentumokat tartalmazó könyvtárba, filmek a filmeket tartalmazóba, és így tovább, minden letöltésnél beállítom, hova töltődjenek... ezeket tárolja a resume.dat, nem igaz? Szóval ha a resume.dat-ot buktam, akkor feltételezem, a beállított helyeket is buktam.
    Legalábbis feltételezem, az ide bekerülő, letöltött torrentfájlokba nem "égeti bele" a letöltési könyvtárat, nem? Mivel gondolom a torrentfájlt érintetlenül hagyja.

    Ja, még egy, a korábban felvetett, azonos könyvtárba rakott resume.dat-tal kapcsolatban:
    http://www.utorrent.com/help/faq/installation
    "How can I use µTorrent on a USB key or other removable drive?
    Copy settings.dat (located in %AppData%\uTorrent ) to the same folder as utorrent.exe, and you're done. If using 3.0 or newer, this also enables portable mode, which allows you to store everything on the drive itself."

    Ezek szerint a portable-mód a 2.2.1-nél nem működik, brühü, pedig ez igen jó lett volna.
    De tudtommal még a korábbi igen komoly bugok miatt továbbra sem érdemes upgrade-elni...

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák