Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz YASKATIR #15067 üzenetére

    Nezd meg a revolut communityt. 10mpercenkent jon egy post hogy valakit zarolt a rendszer. Valamilyen gebasz van a zaroladi algoritmussal, mert rengeteg embert lyukra futtat, csak sehol nem jelolik hogy technikai issue lenne, csak chst supporton ismerik be.... Logikus, ha nem megy a rendszer noveljuk a backlogot a 2-3 dolgozon...

    Engem a mai napon 2* zarolt, pedig perpill nem keves penzzel van feltoltve amit jogi ugyek miatt eletbevago lett volna ma elkuldeni kulfoldre. Megjegyzem mar hasznalt, verifyolt accountrol van szo, amire feltoltes is erkezett tobbszor...
    Reggel 8 ora ota a supporttsl chatelek, facebookon, appban, communityn keresztul. Az elso megoldasi kiserlet, unblocking 5.5 ora utan valosult meg, miutan 2oras kozonkent atiranyitgattak 2-3 elo emberen keresztul.
    Majd amint beleptem, illetve probaltam belepni a feloldast kovetoen megint blokkoltak, megint egy 3-4 oras kor elolrol.

    Es ma kb en vagyok a nemtomhanyezredik, a chatbotnal bolt hogy 48 oras valaszadast igertek...

    A poen hogy mar odaig mentem, hogy megkerestem a crg szekhazat londonban, felhivtam az epulet uzemeltetojet, recepciot hogy kapcsoljanak mar a Revolut Ltd hez, de meg ugy sem lehet, mert nincs telefonvonaluk.... 1db telefonos automatajuk van, kartya tiltasra.

    Eeees harmadszor is zaroltak..... Jeppie..... Mar csak vervizsgalat nincs naluk kb... Meg 5 ora

    De a kryptot be kellett vezetniuk egy 4-5 fos cegnek.... Ha az alapkapacitast sem birjak, raszabidatni meg parszazezer kryptohypeos lepkevadaszt :) . A tavalyi eredmenye 7M font minusz, ha a szolgaltatas szinvonala miatt penzbeli panaszok keletkeznek (megbizas nem teljesulese miatt fellepo felhasznaloi penzugyi veszteseget kezdenek tomegesen behajtani rajta pl) akkor eleg gyorsan fog elsullyedni, hiaba forradalmi (mert az)

Új hozzászólás Aktív témák