Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albinolynx

    őstag

    válasz poli27 #1027 üzenetére

    Itt nézegess 7970 beállításokat: [link]
    Biztosan találsz számodra megfelelő beállítást és összehasonlítási alapot.

    Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

  • csaba951

    veterán

    válasz poli27 #1027 üzenetére

    Kedvedért feltúrtam ezt és a Litecoin fórumot. Rajtad kívül csak 1 ember használt 50miner klienst. PeachMan. Ő is segítséget próbált kérni a beállításokhoz. Nem kapott, így másnap át is állt cgminer-re. :D

    Itt a társaság egyik része guiminer-t, a másik része meg cgminer-t használ. Kérdezhetsz más programokról is nyugodtan, csak nemigen lesz aki válaszoljon...

    >mi a különbség pl a cgminer, a diablo, phoenix miner között?

    Ha jól tudom a diabló és a phoenix miner régebbi fejlesztésű programok. Ennek megfelelően nem támogatják a (friss) stratum szervereket. Részemről itt abba is hagytam az ismerkedést velük. Ma már tényleg csak kényszerből bányásznék getwork szerveren (a magas veszteség miatt).

    >pl vector és worksizenak mi az optimális beállítása 7970 es karihoz
    Minden embernek mást jelent az optimális beállítás. Van aki 24/7-ben 100%-on akarja járatni a kártyáját. Ekkor termel rendesen, de a melegedés nem tesz jót a kártyának. Meg a ventillátor is kikészül az állandó 100% közeli használattól. Van aki inkább kíméli a kártyáját, és alacsonyabb hőfokon, alacsonyabb ventilátor fordulaton jártatja. Így nem készül ki 1,5-2 év alatt a kártya, de cserébe nem is termel sokat.

    Te vajon melyik stratégiát választod?

    vector és worksize tipikusan azok a paraméterek, amiket nem fogsz állítani, mert az alapértelmezett értékei teljesen jók.

    >melyik stratégia jó pl cgminernél failover,

    Failover szerintem jó. Az viszont, hogy az 50miner-ben 1 db backup szervert lehet csak beállítani, na az nem jó. Pl. BTCGuild-on nekem kapásból 3 backup szerver van beállítva. Jobban belegondolva nincs is olyan pool, ahol nem állítottam be min. 1 backup szervert. Vagy inkább többet! :D

    (#1029) GuMipOkE
    +1 a hozzászólásodra
    Egyedül a záró soraiddal nem értek egyet. Hosszú távon (min. 50-100 év) szerintem a világ globális pénzévé fejlődik a BTC. Most még nagyon törékeny, alig 1-2 lépést tettünk csak még meg egy nagyon-nagyon hosszú úton...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák