Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsóti81

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Asus P5K Deluxe alaplapom és egy Intel E 6750 procim. A procim az első biossal ami 0202 volt 2003.7 mhz 1,224 V feszültséggel, 26 cpu hőmérsékletem volt Max. A venti 2000-2300 között forgott. Ha a gép 2660 mhz ment, akkor is a proci hőmérséklete 34-38 fok között mozott, a venti 2700 körül pörgött. A venti Intel gyári.
    A rendszer gyors volt csak indításnál kellett F1 billentyűt nyomni, mert nem ismerte fel a bios a procit. A héten bios-t frissítettem az alaplapon, mert egyik nap már se kép se hang nem indult el a gép a régi biossal. Az új bios 0902. De azóta a procim hőmérséklete 2003,7 mhz és 1,224 V feszültség mellett 47-48 fok között van. A venti megint csak 2000-2150 között cirkál. A hőmérsékletet néztem biosban, Everesttel, Core temp és az alaplaphoz adott progival. Mindenhol annyi. A gépet terheltem orthos progival, ott max 2660 mhz és 100% kihasználtság mellett a proci 59 foktól jobban nem ment fel. A venti 2500 körül cirkált. A gép annyira lassú lett, hogy nem lehetet csinálni vele semmit. Csak alap dolgokat. Azóta újra tettem a xp-t és semmi változás. A gép kicsit lassabb is, mint a volt a régi biossal.
    Én kicsit soknak tartom ezt a 20 fokot

    Szerintettek ez a processzor hőmérséklet növekedés mitől lehet??
    Válaszotok előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák