Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HS 2142

    őstag

    válasz ciry #6164 üzenetére

    A szabályozásról:
    Én abban egyetértek ciryvel, hogy rushon ez nem szokott problémát jelenteni. Hátramaradt egy kempelő sniper a mi főbázisunkon? Kb 1 percnél nem fog tovább élni utánpótlás nélkül (az ilyenek valószínűleg mellőzik a squadba csoportosulást)

    Viszont a Conquest balanc nélkül irdatlan kegyetlen tud lenni a "szerencsétlenebbül" járt csapat számára.
    Például van egy Conquest map (nemugrik be a neve) 3 pont van, ilyen "őszi" stílusú, és szerintem ez volt az ahol a bázisról simán rálátni az adott pontra (Usa-nak A-ra, Orosznak B-re) és simán be lehet rongyolni az ellen bázisára, nem úgy, ahogy a jó öreg BF2-ben az meg volt írva, tehát a meglátásom, hogy Conquestre alkalmazni lehet ilyen szabályféleséget:
    Mer tha nem a szerencsétlenebb (ez nem a képeségeikre vonatkozik) csapat játékosait vesztjük el , ha szabály van akkor pár nagy arc, aki a fölényt kihasználva gyilkolt orrba szájba, az megy el (értük nem is kár..)
    Bár az is igaz, hogy a 2-es szerveren kevesebb a player/admin az egyeshez képest, a szabályok talán admin nélkül is tiszteletet parancsolhatnának.
    Ilyne szempontból a rushra nem kell/várhat a szabály, mert én egy jobban kiegyensúlyozottabb módnak látom.

    Gabipaci: Szerintem ciry is erre próbált kilyukadni, nem akart egy szóval se rosszat mondani arról, hogy a szabályokat bevezessétek a többi adminnal.

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

  • gabipaci

    addikt

    válasz ciry #6164 üzenetére

    Ezek szerint félreértettelek, bocsesz.
    Igazából ugyanarról beszélünk, mert nem attól kell félni, aki beragad, mert az pár perc alatt úgyis elpusztul, hanem amikor már 5 perce ugyanazt a két pontot támadjuk, és akkor jön egy kölök nagy ívben nyakat szegni.
    De mindegy, nem érdemes ezen vitázni. Igazából csak az a fontos, hogy conquestben a main base védve legyen a hülyék ellen.

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák