Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    válasz Bjørgersson #37719 üzenetére

    Meg is van, van origin accom játékokkal, megpróbáltam az origin belépési adatokkal és lám elfogadtat! Hihetetlen :D
    Játszottam a játékkal és meg kell ,hogy mondjam, hogy huuuuuuuu annyira nem áll kézre semmi, annyira össze vissza van minden, SZÁMOMRA persze, hogy kilépni sem tudtam a multiból, játékból kilépek, ott van a térkép és egyéb olyan dolgok amik csak összezavarnak, és nincs exit vagy miegymás, vagy én nem vettem észre, annyira jobbnak gondoltam az egész gémet, de csalódtam, első bf játékom, és egyszerűen nem tudok gyorsan lőni, guggolni is csak úgy lehet ha folyton nyomod a gombot, stb,
    hiányzik a gyors cod-os játékmenet, nem tudok pontosan célozni hirtelen ráhúzni a célt valakire, mintha a célkereszt ólomból lenne(egér dp pedig egekben!)nincs egyszerű pontos irányítás mint a codban.(nem akarom összehasonlítani, nekem mindegy mivel tolom, csak egyszerűség gyorsaság hiányzik.
    Persze minden megszokás kérdése, lehet 2 hónap és ugyan úgy fogom nyomni mit más játékokban.
    Az azért meg kell hagyni annyi menü meg választás meg cucc van ,hogy csak na, mármint, kiválasztod kivel mivel mész, ilyen opció olyan team stb stb elvesztem benne uraim rendesen :((( 10 perc azzal ment el mire elindítottam a játékot 30 éves fejjel...azért ez nem semmi, jól meg is veregettem a vállam. :DDD

    Valami hiányzik egyszerűség , gyors lövés,könnyű irányítás, nem tudom megmondani, aki érezte ezt az érti, vagy csak én voltam olyan játékokhoz szokva amik eddig viszonylag megfeleltek számomra...játszottam már sok játékkal, de ez sok volt nekem amit nyújtott a bf bc 2.
    Természetesen adok neki egy esélyt, tolom mig idegeim bírják, és lehet megszokom.

    szerk.
    Vagy az a gond ,hogy csak 20 - 25 efpéesem van? MÉG (1024x786 low) IS :Y :F erre nem is gondoltam.

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák