Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki-HUN1978

    senior tag

    válasz Gonz0 #15841 üzenetére

    Az utolsó mondatod sajnos megállja a helyét...
    Nekem általában az m-com lebeg a szemem előtt. (a heliből mindig ugrok, gyalogként elkerülve a frontvonalat megpróbálok besurranni a céltárgyhoz)

    Ha csak skill-ezni van kedvem, vagy csak frag-eket gyűjteni akkor deathmatch szeróra megyek.

    De már conquest-en is kiélheti magát a camp-elősebb emberke.

    Miért kell rush szerón álló háborút folytatni nem értem?! :F

    "A szórakozottság a zsenik erénye"

  • sh1fty85

    csendes tag

    válasz Gonz0 #15841 üzenetére

    Mindjáá osztom az észt etsém.. :)

    Nah komolyra fordítva a szót: mcom villyog, villog, hangorkán... stb.. a legnagyobb baj, hogy ha hatástalanítod az csak 30 pont? lol mi az a 30 pont mondjuk ezt sztem nem gondolták komolyan a dice-s skacok sem.. + kb 12%-d van arra hogy ne lőjjenek szitává mert amit én legjobban utálok, hogy minden csipa csak erre vár.. s ha meghallják a "dalt" akkor elkezdik kempelni... (a többi meg ismerős)

    Őszintén én nem nagyon szoktam hatástalanítani nem csak a k/d arány miatt hanem azért mert ennek is meg lenne a taktikája: pl.: Füstgránát.. komolyan mondom ez az a dolog amit hetente kb 1x látok.. senki se használja mert inkább tolja az arcodba a gl-t "mert attól leszek faszagyerek.." vagy nemtom... de azért mellettem szóljon, hogy amennyiben medic-kel vok akkor legalább alád fogok dobni egy csomagot ha elkezded hatástalanítani így legalább nehezebben fogsz meghalni... ^^

    Ideális helyzet: amikor nekiugrok az mcomnak... 1. füstbe van.. 2.: látom, hogy vannak társak akik legalább fedeznek vagy csak próbálkoznak.. mert valljuk be nekiállsz egyedül hatástalanítani azt a xart... hát.. meg amúgy is hogy van az hogy az attacker kb.: 3 sec alatt "plantol" míg a védőnek kell vagy 10 másodperc? :W nem fair.. hát kérem alássan hol van itt az esélyegyenlőség.. ^^

    "peace"

    >imba< sh1fty_hu

Új hozzászólás Aktív témák