Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh1fty85

    csendes tag

    válasz Gonz0 #15833 üzenetére

    Ajjaj most akkor már a type88 is bekerült a "lame" kat.ba.. pedig egyedüli erényeként a 200 golyót lehet megemlíteni.. :) Az abakant pedig lehet használni waron nem?

    Engem ami felb@ssz az a nyilvánvaló "imba"llance ami van a játékba így az m60 1.5-2 esélyesebb mint egy type88.. s ez az ami sztem nagyon egyenlőtlen.. persze okes vannak fegyverek amik hatásosabbak meg minden, mert nagyobb kaliber, jobb átütő erő stb.. de akkor is miért kell minden lámpának egyből azzal rohángálni.. mert amíg egy-kettő van nem baj.. a baj akkor kezdődik amikor egy 32 fős srv-n minden második m60 minden 3. guszti minden 4. m95 + mortár.. igen amikor kapod a mortár esőt és igazából pislogni sincs időd mert mindenhova potyog az égi áldás akkor sztem jogszerű a játékos felháborodása.

    De hozzá kell tennem hogy ez mindig is jellemző volt a bf játékokra.. Bf2 medic: (mindenki) Ak-val nyomult még az amerikai is mikor levadászta az első nyomoronc mec-et egyből váltot ak-ra (főleg waron ^^) Bf2142 Krylov a legjobb fegyver ami volt valaha Fps játékban :) Most meg Abakan ami megint csak qrva jó és a kedvencem is.. s már csak azért is mert van amikor az ember funból játszik Thompsonnal, m14.. vagy m1 Garand (überbrutál) (tényleg lesz majd az új pöcsbe bajonett???) vagy mással és egyszer csak észreveszi, hogy 2/15 a k/d.. nah akkor sürgősen kell valami "csodaszer" amivel helyrehozod.. s akkor jön el a fentebb említett fegyverek előnye ^^

    >imba< sh1fty_hu

Új hozzászólás Aktív témák