Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danilla

    őstag

    válasz theniel #1357 üzenetére

    Valószínűleg igazad van, én legalábbis remélem (de azt vegyük alapul, hogy ez még nem is demo, hanem csak BETA). Egyik haveromnak 9500GT-én is élvezhetően fut.
    Én FullHD be játszom, először mindent feltoltam kivéve az élsimítást meg a hbao-t, és úgy ment 40-70 fps közt, de inkább 40-50 közt, és így picit szaggatott, ami olykor nagyon zavaró volt. Most beállítottam mediumra, és most teljesen stabil az 50 fps, így már teljesen élvezhető, de remélem a teljes már jól optimalizált lesz.

    G4NXST4: nálam néha fut alatta néha nem, nem is értem igazán. Volt, hogy rendesen működött, elő tudtam hozni, az xfire-t alatta, de pl tegnap már az istennek nem működött.

    jozefgucci1: Én a csipázást vártam a leginkább ebbe a játékba, amióta megláttam az első videót a játékról. Az elején nekem sem ment, de miután ráéreztem, hogy milyen távolságból mennyire kell az ember föle esetleg elé lőni, azóta nagyon megy. Főleg, hogy már csak hardcore szerveren játszom, most már egy sniperlövés egy ember. Nekem nagyon megtetszett, és biztosan megveszem a játékot, a limitált szériás verziót elő is rendeltem.

    https://twitch.tv/ddplayzone

Új hozzászólás Aktív témák