Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formasu

    tag

    válasz Sk8erPeter #2742 üzenetére

    Bocs, a bolt kiválasztásánál nem voltál elég körültekintő! Remélem, magyar nyelvű a szoftver, ami rajta van! Gari akkor nincs is rá?
    Esetleg egy MapSource kezelésit tudok küldeni magyarul.

    Elég gond lehet abból, hogy ezt a boltot választottad, főleg akkor, ha nincs benne a készülékben a magyar nyelv.
    A Garmin egy teljesen más kategória, mint az IGO, a telepítése is!!!!!!!
    Szükséges hozzá a MapSource, mint alap program, és a térképek külön-külön.
    Lehet rátenni: Navi Gude Hungary, Topo Guide Hungary, Turista utak, CNEU2012_30 / Ez a legfrissebb teljes Európa térkép/, .....stb térképeket.
    Nekem nem adtak hozzá kis SD kártyát, azt venni kell! A 4 GB-ost elfogadja, és arra ráfér akár mind a négy is, amit írtam. Majd a készüléken kell kiválasztani, hogy melyiket akarod használni. Bárcsak már ott tartanál!!!!!!!

    Azért számolj! Azért volt olcsóbb, mert nem kaptad hozzá a két magyar térképet, amihez a frissítés is jár! A turista utak, azok nem fizetősek, de a többi igen. Én a magyar térképeket kaptam hozzá CD-n, amit regisztráltam, és folyamatosan ingyen frissítem is, már több, mint egy éve. Ha csak ezt megveszed, akkor már túl vagy a 70 eFt-on!!!!!! Ha már kimész az országból, akkor kellene az Európa térkép is. Mivel úgy látom, hogy nem volt még Garminod, ha lenne is magyar térképed, akkor is meg kell ismerni a telepítést, és a készülékre másolást a MapSource segítségével, de így..........., most nem irigyellek, nagy fába vágtad így a fejszét, főleg azért, mert nem ismered a rendszert, és......talán érted, mit akarok még mondani! Remélem, sikerülni fog, de meg fogsz szenvedni vele! Javaslok egy ezzel kapcsolatos topikot is keress, hogy egyáltalán fogalmad legyen, mit is kell csinálni, de a kezelési is lehet egy kiinduló!
    Úgy tudom, az alap térkép, az rajta van mindegyiken, de azzal nem sokat érsz, az csak egy alap! Ez mellé kell másik is. Egy USB kábelt is kellett hogy kapj vele, amivel a PC-hez tudod csatlakoztatni.

    [ Szerkesztve ]

    A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Új hozzászólás Aktív témák