Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajkó

    őstag

    Sziasztok. :)

    Térerő problémám lenne.

    Van most egy D900i-m ami faszán szuperál.(pedig kapott már rendesen: -lesett kb 28 méterről; -pancsiztam vele, úgy hogy a zsebemben volt én meg cukahara, és zizegett mint állat; -fociztam vele hullapicsamerevkészen valahol Miskolc sétálóján. 1szó mint 100 kapott!!! ;]
    Mindezek miatt eddig elviseltem ezt a problémát, de egyéb okok miatt nagyon kellene a térERŐ! Hívást várok!!! :B Sajna itthon elég kaki a nagy T szolgáltatása ezen a síkon. Olyan mértékben, hogy néha átáll Szlovák szolgáltatóra, ami nekem nagyon nem kóser. Többekközött azért, mert bejövő hívásnál nem jelzi, hogy éppen melyik szolgáltatón keresztül csatlakozik a hálózatra. :(
    Tehát: Keresnék olyan telcsit ami: -T-s vagy független; -min.3.2Mp-es karemája van(videófelvét, stb); -bővíthető memós ha kicsi a saját; - kíméletes használat mellett legalább 3 napig bírja az akksija; -; -nameg persze BAZI JÓ HÁLÓZATI KAPCSOLAT!!!
    Volt már antennára rádugható telcsim, de az nem jön be. Az már nem MOBIL!

    Szóval kellene egy D900i tulajdonságaival megáldott telcsi, aminek komolyabb antennája van!

    Várom a tippeket, javaslatokat. Esetlegesen felvetődő tipusokat!!!

    Ha komolyabb vételt biztosítana sosem válnék meg tőle, de sajna .... :F

Új hozzászólás Aktív témák