Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz MrDerekas #53338 üzenetére

    Csak ennyi? Hát ez szuper :D
    proci vadonatúj, szépen bement a foglalatba, nem hiszem, hogy elhajlott volna egy láb, de megnézem.
    Proci hűtőt is megnézem, mert haverom húzta meg, bár ő jobban ért hozzá de hátha túlhúzta.
    Egyébként alaplap...internet tele van hasonló hibákkal de egyértelmű univerzális megoldást ott sem találtam. Valami azt mondja, hogy 3-masba rakta ugyanúgy mint én és utána felismerte neki a többiben is...ez oké, csak nem dualban ismeri csak fel, minden más opcióval meg továbbra sem indul nekem. Biost netről szedtem elvileg minden friss, bár örülnék egy programnak ami automatikusan minden alaplap drivert lefrissít a gépen.
    Tudtok ilyet ajánlani?

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

  • Lmh

    őstag

    válasz MrDerekas #53338 üzenetére

    Szerintem egyébként elég sok verziót kiszórhatunk. Remélem valami driver lesz, mert a neten mondom, sok ilyen hiba előfordul de ami közös, az az, hogy csak a 3-mas slotban bootol be a gép. Nem hiszem, hogy ennyi ember rosszul húzta meg a hűtőt, vagy mindenki hajlott lábú procit tett a gépébe, bár ki tudja...És ha mindenki túlhúzta a procithűtőt, akkor az reális, hogy mindenkinek csak a 3-mas slot működik?
    Érdekes ez...
    Név szerint melyik driverre koncentráljak? Mert elég sok fájlt le lehet tölteni, van ami csak pár fájl ha kicsomagolom, nem tartozik hozzá exe meg semmi...azokkal nem is tudom mit csináljak. Meg volt olyan driver amire hibát írt, több is, és nem rakta fel :S

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák