Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz cappa72 #7983 üzenetére

    Kösz. Bírom a fekete humort. :))

    (#7984) Qru: Akkor szarjanak sünt de farfekvéseset. Leginkább az bosszant az egészben, hogy nem saját hülyeségemből kifolyólag kell a kasszához fáradni. Úgy azért könnyebb lenne elfogadni.

    (#7985) FeRRaR1: Ha tényszerűen nézzük átmentem a piroson így valahol jogos a faszkorbács, csak ugye ok-okozat.

    A demokrácia a csőcselék uralma

  • 8th

    addikt

    válasz cappa72 #7983 üzenetére

    Én is kíváncsi lennék rá de nincs meg a levél. Helyi postán nincs. Beküldtek a közeli kisváros postájára ott sincs. Visszaküldtek emide, hogy kérdezzem meg azt a kézbesítőt aki az értesítőt megírta. Itt kiderült, hogy helyettesítő volt nem helyi. Nem tudják ki az. Menjek vissza Kalocsára onnan jött ki valami kisgyerek helyettesíteni a postásunkat. Visszamegyek erre közlik, hogy ők se tudják ki az. Ott a kibaszott azonosító az értesítőn de adatvédelmi okokból nem mondhatják meg melyik kollégájuk az. Oké nem baj. Mondom a csajnak odaadom neki az értesítőt leülök várok és tessék már felhívni a kollégát és megkérdezni, hogy miafaxomvan. Ááá hát ilyet nem lehet. De menjek vissza a helyi postára ők ebben az ügyben nem kompetensek. Marha jó. Fél délelőtt a két posta közt rohangáltam oda vissza. Ha én ilyen trehány szar munkát végeznék mint ezek egy hét alatt felkopna az állam. Húzza az isten a kaszát a magyar postába. Ezekkel a szellemi fogyatékosokkal nem jutottam semmire kínomban már felhívtam az illetékes rendőrkapitányságot. Ők tök normálisak voltak átkapcsoltak valami kollégának. Az végighallgatott néha belehümmög egyet majd a végén unottan közli, hogy küldjem már el nekik emailben meg fotózzam le az értesítőt mert kell róla a levél azonosítószáma. Fúgeci. :D Elküldtem. Most várok. Szóval még mindig nem tudom mi van. Magyarország jobban teljesít meg előre, nem hátra! :))

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák