Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    Sziasztok!

    Suzuki Swift 2016-os évjáratú autómba próbálok kajtatni egy 2 dines fejegységet. Pontosabban méretpontos, gyárihoz hasonló érintő kijelzős eszközt. Van belőle bőven, kértem a hazai CMP médiától is árat, de horror amit írtak. :D

    Találtam egy Windows CE 6.0 alapokon nyugvó kivitelt. Videók alapján, gyors és letisztultnak látszik. Fontos lenne a BT telefonálás támogatása, ami elvileg megy is, kérdés, hogy a win CE 6.0 rendszere okos és stabil annyira, hogy pl autó indítása után automatikusan csatlakozzon a BT-hoz? (mármint ha már előtte párosítottam egyszer) Vagy mondjuk, ha rádió funkciót használom, attól még a háttérben átkapcsol BT telefonra, ha hívnak. Tehát a multitasking része menne?

    Lehet nagyon alapot kérdeztem, de 70-80 ezres tételről van szó, nem akarok mellé lőni. Amúgy iPhone telefonnal lenne párosítva. :)

    [link]

    Néztem androidos kiviteleket is, de azok 20-30 ezerrel drágábbak.

    Véleményeket előre is köszi.
    T :R

  • tomi5244

    őstag

    Sziasztok!

    Elektronikai szempontból lenne kérdésem. 2016-os Swifthez néznék androidos fejeket. A két dines nem kifejezetten opció, mert a din átalakító 20-25e körül lenne az autómhoz. Szóval autospecifikus egységeket nézek. 100-120 körül mennek EUból szállítással együtt. Elég húzós, és ez még nem is a teteje. De ha azt nézem, hogy a parrot kihangosítók 40-50-ről indulnak, talán érthető.

    [link]

    Suzuki a motorindításnál leveszi a tápot a gyári rádióról, pontosabban kikapcsolja, mert az elmentett állomások azért nem vesznek el, gondolom ennek megvan a technikai háttere.

    Kérdés, hogy mi történne ezekkel az androidos kütyükkel gyújtás kapcsolásnál, motor indításnál? Olvastam, hogy igazából a fej nem kapcsol ki, csak a kijelző, ez vajon az akku szempontjából mennyire egészséges? Van valakinek tapasztalata Japán autó fronton, vagy akár más márkáknál is, hogy ez miként müxik? :) van, hogy sokszor a városban mászkálok, többször is indítom az autót, kicsit fura lenne, ha állandóan percekbe telne még feléled a rendszer, kapcsolódik a BT stb. Bár lehet én lihegem túl. :)

    Mindenképp olyan egységeket nézek, ami otthon is, laikus számára beépíthető, a mellékelt iso kábelekkel, ahogy az a képen is látszik.

    Köszi!

  • tomi5244

    őstag

    Sziasztok!

    Székesfehérváron keresnék autóhifist, vagy ügyeskezű műszerészt, akár maszekban is :) Egy androidos fejhez kellene bekötni tolatókamerát. A droidos egység már megvan, be is építettem, müxik is egy ideje. Kamera kábeleit még csak csak elvezetem hátra, de a bekötést szakira bíznám. Tolató lámpától kell tápot vinni, ha jól tudom. Az autó egy 2016-os swift.

    Köszi!
    T

Új hozzászólás Aktív témák