Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Dißnäëß #15928 üzenetére

    "hoztam egy kis jo halus cuccot a buradnak" :DDD

    par hete voltam Rammsteinen. kb eletem egyik legjobb koncertje volt, pedig feluton a kocsiban ketsegeim kezdtek tamadni, hogy akkor ez meg csak teatralis vagy mar giccs neha, annyira sokat meg inkabb csak a Live aus Berlint hallgattam lassan 20 eve. szamitottunk pogora, de konkretan kb annyira volt durva, mint amikor beultunk Szigeten Cirque de Soleilt nezni. Latvanyban is kb behuztak egy Xet. hangzasban a szintinel volt valami baj, de kb felutra azt is sikerult orvosolni. meg otthon a fulessel nem erzi az ember, hogy harom meterre tole mennyire meleg is az a langszoro :DDD.

    De volt mas ilyen boven. Tool eloben energiara eszmeletlen volt, Nine Inch Nailstol a Hesitation Marks albumon fele annyira nem szolt jol, mint eloben. Dream Theater siman hozta eloben a studiominoseget par eve.

    clubboknal itthon meg hiaba a dupla sub, azert nem az igazi. szeretem a gyomromban erezni a basszust. Pendulumot lattuk dj seten 2004ben Pachaban, a koncertfelvetel ott se adta vissza, hogy mekkora ereszdelahajamat volt.

    u, DCD jo volt? Wagner is remekul hangzik, iden klasszikuson eddig csak az osztrakok ujevi koncertjen voltam.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés