Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Varoz

    addikt

    válasz pckownz #23393 üzenetére

    Pontosan. :R

    WesTM
    Az egyik indokod élből a legrosszabb. EU-ba lépéssel szoptunk csak a legtöbbet. Ez az egy elég ahhoz, hogy ne szavazzak rájuk.
    Az, hogy rendbe hozzák az országot az egyáltalán nem az ő érdekük. Hanem a Bokros-csomagnak köszönhető (bármennyire is utálom őket, ez így van).
    Én fideszes voltam, csak sajnos én a rosszat látom a fideszben. Itt körülöttem sok faluban és városban fideszes a polgármester. ( Kondoros-ugye a helyi (róla csak annyit, hogy autót lopott és ilyenből lesz polgármester), Békéscsaba, Sarkad (itt tesóm lakott és van gond bőven), Szarvas) És mindegyik csak lop és nem csinál semmit.
    Akkor, hogy szavazzak rájuk? Az én bizalmamat már elpackázták.

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • #19617792

    törölt tag

    válasz pckownz #23393 üzenetére

    Mert Amerikában értenek a politikához, nem olyan suttyó, kontár, hozzánemértő gyökér banda kormányoz évről-évre, mint Mo-n.

    Píít: Én pl nem beszélek a levegőbe, mert konkrétan leszarom az egészet, úgysem az lesz, amit bármelyik is mond. Na, és pl ezért sem lehet a PH!-n politikázni, elszabadulnak az indulatok. Annyira a lejtőn megyünk, hogy már dolgozni sem kell ahhoz, hogy lejjebb menjünk, megy ez az ország magától is.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés