Új hozzászólás Aktív témák

  • antallaci

    csendes tag

    Szevasztok. Nem vagyok rá büszke,de ez a gyönyörűség az enyém,nem pedig egy netről leszedett trollkodós bohóckodás.Nem tagadom az elején elég bunkó voltam veletek,de próbálok én is "hasznos" tagja lenni ennek a csapatnak.A fűrészre visszatérve,eleinte csak tüzifa vágásra szántam,de magam is meglepődtem mennyire jól lehet vele dolgozni.Bár ezt a fajta munkát én inkább az extrém sportok közé sorolnám,de kellő gyakorlással meg lehet szelidíteni a szörnyet.Már gondoltam rá hogy az asztal alatt leburkolom a korongot,de oda nem szoktam nyúlni,az asztal fölött meg a gyári gépeken is kint van a korong,máskülönben nem lehetne vele fűrészelni.Steller mellett halál pontos a technika,90 fokot általában szemre szoktam vágni,a boscht el is tettem a sarokba,majd az jó lesz fát vágni a kazánba.Ez még csak egy prototype,csinálok rá egy tolósínt,hogy igazán űber legyen a gép.A porelszívót most nem csatlakoztattam rá,mert szeretem a szememben érezni a frissen vágott faforgácsot,meg hát nincs is elszívóm.Apropó Speciali,ahol vetted azt a fasza kis munkarucit,ott nincs véletlenül egy omv autohof?Még a fűrészről annyit,hogy még egyenlőre nem dönthető a korong,de már dolgozok az ügyön.Aki pedig azt gondolja hogy más trollával szeretnék ékeskedni,az jól szégyellje össze magát!Felháborító,hogy még ezt az ocsmányságot is sajnálják tőlem egyesek :) .Nem kell mindent komolyan gondolni,tudom hogy válság van meg mindenki depressziós,de azért néha lehet egy kicsit lazítani is.Na szóval további jó fúrást faragást mindenkinek.Még annyit,hogy múltkor érdeklődtem arról hogy meddig lehet használni egy faragasztót,van aki azt mondta kóstoljam meg.Megkóstoltam,már kicsit bundás kenyér íze volt.Esetleg ez így bele fér-e még a tűréshatárba,vagy már dobjam ki?

Új hozzászólás Aktív témák