Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szilvocska

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre jelzem, bölcsészkar, tök zöld vagyok, de filmet nézni szeretek.
    Bedöglött otthon a DVD felvevőnk, az újak 60-70ezer körül vannak, így ha már ennyi, akkor elkezdtem nézegetni a médialejátszókat, mert abból már elegem van, hogy mindent ki kell írni lemezre, amit vagy lejátszik, vagy nem a DVD.
    Tudnátok segíteni, hogy milyet vegyünk? Több boltot is felhívtam már, de vagy nem értettek hozzá - nem szerintem, saját bevallásuk szerint - vagy ellentétes infókat mondtak.

    Amire szükségünk lenne:
    - Az alap: Apámék is tudják kezelni!!! A DVD felvevőt hamar megtanulták. :-)
    - Filmet nézni valamilyen HDD-ről, bár úgy látom, ez a legolcsóbbaknál is alap, ezzel asszem nem lesz gond. Van wifi is.
    - Kábeltévénk van - Digi tévé - erről szeretnénk időzített felvételt készíteni néha. Jön rajta digitális és analóg adás is. Itt a felvételeknél nem érdekel a képminőség, csak az a lényeg, hogy senki ne maradjon le a kedvenc sorozatáról. :-) Idáig nem kellett semmilyen settop boxot használni
    - Van otthon HD tévé és régi katódcsöves is. Mindkettőhöz jók ezek a kütyük, vagy csak az új tévéket szeretik? Lehet azt, hogy pl. filmet a szép nagy tévén nézünk, de este az ágyból a régi tévén is működik?
    - Zsong a fejem a sok teszttől, cikktől, tele vannak ellentmondással, nem tudom, hogy szükséges-e pl. hogy legyen DVB-C vagy -T a kütyübe, vagy külön kell hozzá venni és csak set-top boxszal jók?

    Idáig még leginkább a Dune D1 jött szóba, az Asusok nem tudnak felvenni.
    Túl sokat akarok? :-)

    Előre is köszi a segítséget!

    Szilvi

  • Szilvocska

    csendes tag

    válasz dh66e #3996 üzenetére

    Köszönöm, utána!fogok olvasni! És körbekérdezek a digikábeles posztnál is.

    Azért ha valaki tudna a Dune D1-ről írni, hogy a fentebb leírtakat tudja-e, azt jó lenne.

    Köszönöm: Szilvi

Új hozzászólás Aktív témák