Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz robi-k #18019 üzenetére

    igen, usb-n keresztül simán viszi és csak rendszermemiróaként látja, főmenüben meg sem jelenik. stabilnak tűnik. bedugtam hátulra a hdi wifi stick-je alá.
    egyébként meg headshot a tervezőnek, ha bedugod a hdmi kábelt a csatlakozóba, az hdi usb wifi stick nem fér be a helyére, mert túl nagy.. csak a felsőbe tudom betenni, és ott is éppen elfér... agyrém..
    na mindegy.
    a bluray disc eddig is faszán ment, merevlemezről a bd25 és bd50 is álomszép, a prometheus bd50-nek olyan képe van, hogy lerakom a hajam... hatalmas a különbség ha a max-on nézem ugyanazt a filmet vagy az én kis asus o!play-emen.. :DDD
    viszont a bbc planet earh, ami akadt régen, az pont nincsen itt, az első rész az elején, mikor az irdatlan mennyiségű madár átrepül a tájon... viszont eddig egyetlen más film sem akadt, az mkv konténerfájlosak sem.
    jónak tűnik :)

    amúgy ha jól értem: a rendszermemória bővítés azért kell, mert maga a lejátszás úgy történik, hogy a hdd-ről kiolvassa az adatot a lejátszó, az megy a bővített rendszermemóriába és onnan megy tovább feldolgozásra? és így a cpu mindig folyamatosan tud kiolvasni adatot, ezért lesz röccenésmentes a lejátszás?

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák