Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz sanzi89 #14930 üzenetére

    Szóval most jutottunk oda, hogy visszaküldtem az iPon-nak a routert, azonban előtte, hogy esetleg ne legyen gond a Tomato firmware-ből a gyári helyett, kértem ismerőstől kölcsönbe egy WL500g tápot. Ezzel gond nélkül elindult a router, visszatettem a gyári firmware-t, dobozba be, futár viszi el. Ezen a héten kapom a mailt, hogy a router nem javítható, és mivel már nem forgalmazzák ezért kicserélni sem tudják. Vagy visszaadják a vételárat, vagy levásárolom Gyorsan fel is néztem a webshopjukra, és meg is rendeltem rögtön +7k Ft ráfizetéssel az RT-N16-ot. :DDD

    A történetből amit kiemelnék az az, hogy mikor megvettem a router, kb szűk egy év használat után keresztbe akadt a szeme a cuccnak, akkor cserélték, újraindult a gar. Most 2 hónappal a gari lejárta előtt tönkrement a táp, erre visszakapom a teljes vételárat, holott tuti csak a táp volt a gond. Gondolkoztam is, hogy leszarom, nem küldöm vissza, veszek hozzá 3e-ért egy univerzális tápot, végül örülök, hogy nem így tettem. :))

    Lényeg a lényeg, hogy holnaptól RT-N16 boldog tulajdonosa leszek. :)

    u.i.: A pendrive-ot is zokszó nélkül cserélték, szóval most szerencsém volt a garanciális ügyintézéssel.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák