Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomazzo

    tag

    Üdv az uraknak!

    Beszereztem egy P5b lapot, és beleraktam a gépembe, egy 6750-es proci, Club3d 8800gt, és 2x1 gb kingmax 800-as mellé.

    A problémám pedig, hogy a lap win alatt kifagy, ill., rezső után nem indul el újra, csak sötét kép és pörgő ventik. elsőnek belőttem mindent manuálisan frekiket, fsb-t, mindent csak alapon szeretnék hajtani a tuning nem érdekelt, ment minden frankón, csak elsőnek ha a gépet kihúzom a konnektorból akkor nem indul el :DD
    Miután visszadugom, modjuk másnap, tehát nem indul csak pörögnek a ventik, és sötét a moncsi. Ezután cmos reset és ment minden faszán!. kicsit gáz ezt minden alkalommal eljátszani!
    Nos ha fel is áll a win akkor sima netezés közben megfagy, és resettel sem áll fel,hanem a korábban leírtakat produkálja, csak a cmos segít, persze az sem elsőre, van hogy a bios lefagy.
    most míg írtam 2x fagyott meg, pedig már minden auto-n van a bios setting-be!

    A lapon 1803-as bios van a többi alkatrész hibátlan mert a másik gépemben hiba nélkül mennek.
    Ha valaki tud erre valamit tanácsolni azt megköszönném!

    Üdv!

  • Tomazzo

    tag

    Hali mindenkinek!

    A napokban került hozzám egy p5b lap, amibe beletettem a régi cuccaimat( E-6750+2x1gb kinfmax+8800gt)

    Win rendesen fölment, működött a konfig egész este. Másnap elkeszdett furcsán viselkedni 1, win betöltéskor kék halál :Y 2 restart után ha belépek a bios-ba lefagy a bios :(( , 3 ezekután csak fekete monitor :O (ugyan becsippan, de semmi több)

    Rájöttem nagysokára, ha kiveszem a ramokat, és anélkül indítom el a gépet, majd kikapcs és vissza be a ramokat, akkor minden ujra tökéletes, addig amíg ismételten ki nem kapcsolom a gépet.

    Van rá valami mód hogy ne kelljen ezt a procedúrát eljátszani minden indítás előtt?

    Ö ramból próbáltam már más márkájút, biost 2x frissítettem, kipróbáltam tuningal is, alapon is de mindíg ugyanezek a tünetek!

    Tud valaki megoldást?:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák