Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsé2003

    aktív tag

    válasz flash7 #154 üzenetére

    Igen, igen! Valahogy úgy volt anno. Akkor bele is kezdenék :D
    Szóval. Külső! Jobb anyagból van az Asus. De szerintem ezt már olvastad sokhelyen. A MIO-nál pedig az a fémnek látszó csík is műanyag. Szélesség, vastagság...stb. hasonló.
    Képernyőre szebb az ASUS. Volt szerencsém Mio-val is találkozni. A mionak tompák a színei, nem is tudom hogy fogalmazzam. Szóval nem adja vissza úgy a színeket mint egy ASUS.
    Aztán jönnek sokan a 2 GB-al. Én erre csak annyit mondok, hogy nekem rengeteg programom van feltelepítve, mindegyiket a PDA-re tettem, és még van 100 mega szabad helyem. Vettem hozzá 2GB-os karit. Azon tartom a filmeket, zenét, képeket, dokumentumokat...stb. Szóval nem tartom előnynek ezt az "előnyt"
    Aztán még Asus mellett szól, hogy megbízható márka. Nagyon régóta foglalkozik ilyen számítógépes dolgok gyártásával. És ha körbenézel, minőségibb, és jobb gépeket dob piacra, mint a MIO. A procija is jobb, ha teszteket nézegetsz, láthatod, hogy gyorsabb a file olvasási sebesége, meg írási sebessége...
    A film nézésről annyit, hogy elvileg visz mindent. De ha belegondolsz, nem fogsz egy filmet eredeti méretében felpakolni a gépre, mert csak a helyet foglalja, és nem tudod kihozni belőle azt a maximumot, amit ér is a film. Szóval érdemes letömöríteni PDA méretbe. Helytakarékos, és ugyanaz a minőség. Egyébként élvezhető!

    Remélem nem felejtettem ki semmit. CSak éppen azt hogy miben jobb a MIO. Na ahhoz nem értek. Én úgytudom semmibe :P

    hamarosan jönnek majd a MIO-sok, és rámtámadnak! :DD

Új hozzászólás Aktív témák