Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cickánykoma

    tag

    Sziasztok!

    Az alábbi idegesítő jelenségre keresek megoldást a topikban:

    - Kb. két hete vettem egy Xonar U3-as külső kártyát. Azért lett U, mert mini-ITX konfigom van, és nincs az alaplapon plusz PCI/PCI-x1 csatlakozó
    - sztereó módban használom a jack kimenetéről, egy Audio-Technika M30X-es fülessel
    - A legfrissebb gyári drivere van fent, Win 7 x64 alatt , foobar2000 + MPC-HC-t használok
    - Ráadásul az alaplapom (B85N-Phoenix) által extra feature-ként reklámozott ún. DAC-USB kimenetébe tettem, ami "elvileg" védettebb a zajoktól. :(((

    A tünetek:

    - Zene vagy filmlejátszás alatt a zene/hang pár másodpercenként pattog, recseg, illetve ritkábban, de beszaggat a hang. A szaggatás böngészéskor (fület váltok, betöltök egy oldalt stb.) gyakoribb és intenzívebb.

    Főleg azért váltottam ASUS-ra, mert ugyanezt produkálta az integrált alaplapi Realtek kártya is egy ideje :W

    Valami tipp/ötlet hogy mi lehet a gond? Mivel a másik gépemen még az alaplapi hangkártyát használva sem tapasztaltam ilyet, az alaplapra vagy a tápra (egy CFI A8789-es ház 200W-os Delta tápja) gyanakszom.

    [ Szerkesztve ]

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés