Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz Mikulásbá #170 üzenetére

    Nagyon úgy érzem, hogy ez lesz a befutó! Toshiba, Alienware, Lenovo, Schenker, Clevo, és hasonló gépeket néztem... Toshiba nagyon full, de "állítólag" túlmelegszik... Alienware vicc mennyire drága, Schenker meg a Clevo nekem a billentyűzet miatt nem ideális. (magyar nyelv) Na meg persze MAC-et néztem, de akármennyire is profi az OSX, itt van ez a rengeteg CD-m, DVD-m ami ugye nem fog elmenni nekem MAC-en...
    A Lenovo nem rossz árban, de van egy - két dolog ami nem igazán barátságos számomra.
    A Thunderbolt csatlakozó is nagyon tetszik, mert fireware 800-as csatlakozó kellene nekem, de már nem igazán divat... Így egy átalakítóval megoldható ez is a Thunderbolt kimenettel.
    Nem csak játékra kellene, hanem filmek szerkesztésére, vágására, fotók szerkesztésére...

    Azért érdeklődöm utána, mert nem kifejezetten mondható rá, hogy olcsó, azért majdnem fél millió Ft, és azért eléggé meg kell gondolni, hogyha már ennyi pénzt kiad az ember. Nem szeretnék 2-3 év múlva újra gépet venni, szeretnék most befektetni, aztán jó pár évre legyen jó.

Új hozzászólás Aktív témák