Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gh057

    csendes tag

    válasz csaba77 #90 üzenetére

    Ha megnézed közelebbről a nyílt tálcát, rá is jössz mitől van a kis holtjáték. Csak a jobb oldalon van a fogaskerék meg a fogasléc ami az egészet mozgatja, így mivel a másik oldal szabadon fut szerintem nem nagy hiba, főleg, hogy nekem eddig fel sem tűnt a pici mozdulat.
    Én meg vagyok vele elégedve, eredeti firmware-el sem volt baj, de én is a legfrissebb 1.13-at pakoltam rá.
    Fura, hogy nem minden lemezt képes 18x-osan megírni, pedig a NEC-em képes rá. De van ez így fordítva is... gondolom firmware miatt nem egyeznek meg a lemezek kompatibilitásásban. Egyedül azt nem értem, hogy miért csak 10x-esen tudná megírni a 16x-os TDK DVD+R LS lemezt, pedig a NEC meg látja.
    Összességében nagyon elégedett vagyok vele, attól eltekintve, hogy egy-két lemezfajtánál nem annyira gyors mint a NEC, de ez szerintem a lemezen múlik. Ami a legjobb az egész íróban, hogy nem rezeg és vibrál, teljesen némán dolgozik, 18x-os írásnál is alig hallani, pedig nem hangos a hűtés sem. NEC 7173 kb 2x-3x hangosabban üzemel.

    Egyébként melyik fajta DVD lemez a legmegbízhatóbb?

Új hozzászólás Aktív témák