Új hozzászólás Aktív témák

  • melega

    őstag

    válasz b.daniel #36 üzenetére

    Nekem is nagyon tetszik.
    Jól sikerült a játék, sokat tanult a Unity hibáiból.

    Én úgy döntöttem névnapomra PS 4 konzolt veszek, mivel a 127 000 Ftos géptuning kevés lett volna a játékhoz a 42 6000 Ftos Nvidia GeForce GTX 750 TI kártya Shader 5.0, Directx X 11.2, és Open Gl 4.4 támogatással, pedig 1180 Mhzes a grafikus processzora, 1200 Mhtzes a bootja, 5600 Mhzes a Ramja

    Amit akartam még:
    A 64 bites Windows 7
    Asrock alaplap
    AM 3+ os AMD FX 6350-es 4 Ghzes processzor 6 magos
    320 Gbos winchester
    Éppen megütötte volna a minimális színvonalat.

    Itt is úgyvan mint az első részében, megoldani néhány melléküldetést, hogy előjöjjön a főküldetés, akkor kezd el villogni az Assassin's jel? Nem értem a játékmenetet. Mármint nem egy,vagy több felkiáltójelet kell állandóan követni úgy láttam a neten.

    Szerintem: Fantasztikus grafika, leírhatatlan játékmenet, számos jó újítás, füstös játéktermek, utcai konfliktus versenyek, harcok száguldó vasúti kocsik folyósóin, és tetején. Bármelyik lovaskocsit elköthetjük.
    Vasutas üldözések. Egy valami nem változott a magaslatok megmászása, és szinkronizálás. Illetve a sunyin ölés, az ellenséges terület sunyin felszabadítása.

    Én egyébként a 2. résztől kezdve úgy játszottam, hogy végig a felkiáltójeleket követtem, megoldottam a főküldetéseket, utána jöttek a melléküldetéseket. Nekem az 1. része nehezebb volt mint a 2., a Brotherhood,, a 3., a 4. Black Flag, és Rouge. Mindet végigjátszottam a melléküldetésekkel, és a Rougba a Storm Fortresst nem sikerült elsüllyesztenem. Más bajom nem volt vele. Az 1. részével nagyon sokat szenvedtem.

Új hozzászólás Aktív témák