Keresés

Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    Bocs ha csak félig meddig vág ide amit írok, de talán ez is képet ad arról a mókusvakításról, ami az ilyen áruházakban megy, szal amin egy órát röhögtem: (bár elég szomorú, hogy ilyen módszerekkel vágják át a tök tudatlan vásárlót aki, úgy vásárol műszaki cikket, hogy azt veszi, amelyik alá a legtöbb funkció fel van sorolva) Tehát Tecós újság, digitális fényképezőgép, aszongya automata filmtovábbítás (hát még jó, hogy nem nekem kell a memóriakártyán arrébnoszogatni a bájtokat :D )
    De hogy, konkrétan a témába vágólag is hozzászóljak, azért jobb a saját összeállítású PC, mert abba azt pakolsz bele ami szerinted a legjobb és ami a számodra a legjobban megfelel. És ha valaki nem béna, akkor stabilabb gépet tud összeállítani, mint az ilyen nagyáruházi P4 es beépített VGA kártyás mutánsok, na és ha van még egy kis ügyesség, meg hajlandó valaki utána járni a dolgoknak, akkor még olcsóbban is ki lehet jönni, mint a nagyáruházi ajánlatok

  • Tommmysun

    senior tag

    :DD Emberek nem tud valaki egy olyan áruházi akciót, ahol bedobhatom cserére a saját magam által összehozott konfigot, egy jó kis 1700-as Celeronra? Tudjátok olyasmire gondolok, amikor autóért (pl. Ladáért) Suzukit adnak cserébe :DD

    [Szerkesztve]

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz djsaabe #1 üzenetére

    djsaabe, tőled meg azt kérem, ha már létrehoztad ezt a topicot, ami egyébként a szíved joga, legalább ne keverd már össze a két ferdeszemű népet! A kínaiak szart csinálnak, de abbol rengeteget és óccsón, a japánok viszont enyhén szólva is fényévekre járnak tőlünk európaiaktól technikai szinten. Ők csak röhögnek a mi kis konfigjainkon, meg a vadi új asztali DVD lejátszónkon, ami ott díszeleg a TV alatt, hatalmas becsben tartva!

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz faster #41 üzenetére

    Jah kérem a Compaq gépeket ne soroljuk a nagyáruházi géphekhez! A topic a nagyáruházi csodamasinákról szól és nem az olyan configokról, amiket profi cégek raknak össze (pl a Compaq). Persze ezeknek is megvan a hátrányuk, mégpedig az, hogy baomi drágák!
    Egyébként apámnak én is összeraktam egy pIII-ast, mert hozzájutottam egy Compaq alaplaphoz, egy darabig müxött is, csak normális hang meg video drivert nem találtam hozzá sehol, most meg kb két hete olyan szinten meghalt, hogy amikor bekapcsolom csak vibrál a beköszönő Compaq felirat, fogalmam sincs hogy mi a baja!

Aktív témák