Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Üdv!

    Gondoltam csatába vetem magam, mert gyakran borul ki a só World of Tanksban, de... hát ilyet még nem éltem. A My.com launcher "nem települ", valamint az SSD-n rejtett mappába (/VT Root) "telepít". Persze a rendszerben nincs nyoma, nem látni a telepített programok között se a lanuchert, se a klienst. Telepítési mappának megadtam a C:/Armored Warfare/ gyökeret, de még mindig a VT Root alá rakná. Gondoltam kibaszok vele és manuálisan átmásolom, majd megadom a kliens helyét, hát elmehet a fenébe:

    Sebaj, végülis first world problem, hogy kényelmi okokból az asztalra kirakott parancsikon alól akarnám indítani a cuccot, mit nekem a letöltések között levő, hülye nevű launchert elindítani rendszergazdaként (simán nem indul). Végülis a játék elindul... csak épp nem csinál semmit. Első körben elfogadtam az EULA-t, kiválasztottam az európai szervert, utána meg minden egyes indításnál közli velem, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez - anyád. Eleinte volt egy .dll probléma, de azt megoldotta egy "újratelepítés".

    Persze rendszergazdaként a játékot nem tudom elindítani, mert olyankor error-t dob, hogy nincsenek login adatok és fáradjak a launcherbe. Eleinte a játékot se találtam, amíg rá nem jöttem a turpisságra, megpróbáltam feladatkezelőn visszakövetni, de ez az egyetlen program ami a show folder parancsra nem csinál semmit sem - launcher szintén, azt még mindig nem tudom, hogy honnan fut.

    A gondok tehát:
    - nem települ a launcher
    - a launcher nem telepíti / hülye módon telepíti a klienst (több reinstall is volt már, szerencsére a net gyors)
    - a kliens nem csatlakozik a szerverekhez

    Nagyon hálás lennék, hogyha segítenétek megoldani a problémát, kíváncsi vagyok a játékra. Support oldalon nem találtam semmi hasznosat, Kezdésnek jó lenne, ha valaki egy rendesen feltelepített launcher fájlait becsomagolná és feltöltené Dropboxra/OneDrive-ra adfly nélkül, utána igyekszem én megoldani a dolgokat. Ha nem megy, akkor írok egy ticketet.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz vaakuum #7892 üzenetére

    Sikerült belépni, két tutorial letudva. De a fő probléma (launcher nincs telepítve és a klienst se telepítette "rendesen") még megvan.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz nemeth989 #7894 üzenetére

    Innen szedtem le és nem telepítette fel magát. A windowsos letöltések közé rakott fájllal tudom csak indítani, szedegeti magának rejtett mappába a cuccokat és egyéb anomáliákat művel. Fentebb leírtam a problémát teljesen.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz vhw #8626 üzenetére

    Én mobilnetről szoktam játszani és iPadről osztom. 70-100ms a vezetékes 30-40ms helyett a ping, de nicns kihatással igazán a játékmenetre.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés