Aktív témák

  • hunyimunyi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Még új vagyok itt a fórumon, de máris lenne egy nagy kérdésem! Van egy oldal, a [link], ahonnan szeretnék képeket lementeni egyszerűen.
    Amikkel eddig próbálkoztam:

    WinHTTrack: akármit állítok be, elkezdi leszedni az összes html-t is, és mindent, nem csak a képeket, és az oldalon belül nem csak onnan, ahonnan akarom. Nem jó, vagy csak én nem találtam rá sosem a megfelelő linkekre, amit be kell neki állítani.
    Teleport Pro: ez egy fokkal jobb, de csak az egy lapon szereplő képeket szedi le, amik 12-es bontásban vannak, a következő oldalakról a hozzá tartozókat nem, pedig több link mélységgel is próbálkoztam, úgy emlékszem.
    Internet Explorer: felvétel kedvencekbe, kapcsolat nélkül is elérhetőnek, majd szinkronizálás, beállítva csak a képekre. A html-t elkezdte leszedni (holott nem kértem), de a képeket nem.
    Mielőtt még valaki nekem esne, semmi szabálytalan nincs abban, amit akarok. Tudom, hogy az oldalnak van fizetős része, de én az ingyenesről akarom a képeket lementeni. Egyszer már próbálkoztam, akkor azt vágták a fejemhez, hogy a fizetős tartalmat akarom. Nem, nekem csak az ingyenes kell, a fizetőst amúgy se tudnám, mivel jelszóhoz kötött.
    Szóval a kérdésem: milyen használható megoldás létezik?

    hunyimunyi

  • MarKoo

    őstag

    válasz hunyimunyi #1 üzenetére

    Találtam egy topikot, ami tökéletes lenne számodra: [link] Ezt pedig zárom.

Aktív témák